folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Macgyver Tüm Bölmler (İstek)

Macgyver Tüm Bölmler (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, yokluktan eski dizilere sarıp nostalji yapanlar var biliyorum. Ben de aranıza katıldım. Elinde macgyver (1985) in tüm serisi olan varsa upload ederse ikrama geçer. Herkezin Ramazanı kabul olsun inşallah ...

3Dxsolid tarafından 13/Nis/23 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek
    3Dxsolid bunu yazdı

Arkadaşlar, yokluktan eski dizilere sarıp nostalji yapanlar var biliyorum. Ben de aranıza katıldım. Elinde macgyver (1985) in tüm serisi olan varsa upload ederse ikrama geçer. Herkezin Ramazanı kabul olsun inşallah ...

+1  hatırlıyorum güzel diziydi paylaşan olursa minettar oluruz :D

I know me you know you.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

super filmdi idolümdü.

birde anasayfada çıkmıyor yorumdaki iki diziyi hatırlayan varmı online seyretmek istiyorum 

https://www.tahribat.com/forum/filmin-adi-ne-251455/6

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

super filmdi idolümdü.

birde anasayfada çıkmıyor yorumdaki iki diziyi hatırlayan varmı online seyretmek istiyorum 

Hocam bunu yapay zekası olan bir arkadaş yapay zekaya sorsa çayı bitmeden bulur diye düşünüyorum. Umarım yapay zeka Türkçe anlıyordur.

Hayırlısı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

2016 - 2021 arası tv serisi çıkmış aynı dizimi acaba (bulmak açısından kolaylaştırırmı)

bundan ziyade The Walking Dead tümü tr dublaj varsa arşivleyecem

up olsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    3Dxsolid bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

super filmdi idolümdü.

Hocam bunu yapay zekası olan bir arkadaş yapay zekaya sorsa çayı bitmeden bulur diye düşünüyorum. Umarım yapay zeka Türkçe anlıyordur.

bir sor bakalim linkleri saglam;calisan ve konuda dendigi gibi yeni degil eski yapimi olani bulabiliyor mu? Ne cok biliyorsun be...

Tum seti bende vardi o zamanlar edk dan indirmistim sharebusta paylasilmisti ama maalesef indirdigim harici zamanla calismamaya basladi bad sector yedi, ne kiymetli arsivler vardi icinde yaa o zamanlar bile internette bir kac yerde bulunabilen sadece..

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Zamanında İyi Sarmıştım Bunlara A Takımı, Görevimiz Tehlike, Ne Varsa Aradım.. Hatta A Takımının Türkçe Meltem TV Mi Nedir Bölümlerine Falan Ulaştım Ama Parça Pinçikti.. Sonra Düşmedim Peşine.. 

Kara Şimşek, Mavi Ay Falan Var Türkçe Ama Onlarda Her Yerde Var Zaten..  

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

2016 - 2021 arası tv serisi çıkmış aynı dizimi acaba (bulmak açısından kolaylaştırırmı)

up olsun

Walking Dead başta güzeldi fakat dizi ilerledikçe bayıyor. Tanıdığım kaç kişi varsa diziyi yarıda bıraktı. Türk dizileri gibi gereksiz ve boş diyalog dolu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Bi ara dvd biriktiriyordum içine divx filmler diziler atıp saklıyordum. Şuan nette o dizinin 2016 yılındaki uyarlaması var eski orjinal versiyonu nette yok çok garip şimdi baktımda göz ucuyla. Tüm sezon ve bölümler altyazıları ile birlikte olacaktı dvdleri bulursam yüklerim dicemde :D artık kasalarda dvd sürücüsüde yok :))))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Spyware__007 bunu yazdı

up olsun

Walking Dead başta güzeldi fakat dizi ilerledikçe bayıyor. Tanıdığım kaç kişi varsa diziyi yarıda bıraktı. Türk dizileri gibi gereksiz ve boş diyalog dolu. 

evet 2 sezon hatta 2.5 sezon resmen baygınlık geçirttirdiği doğru ama devamı aynı hızla etkiliyor

Toplam Hit: 1270 Toplam Mesaj: 10
nostalji macgyver 1985