folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Mail Adreslerini Maskelemek İçin İyi Bir Seçenek (Ücretsiz)

Mail Adreslerini Maskelemek İçin İyi Bir Seçenek (Ücretsiz)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

(yabancı bir forum için yazdığım bir incelemeydi. Burada benzer bir ihtiyaç olduğunu gördüm için çevirerek koydum. Mobildeyim görselleri ekleyemiyorum. Umarım faydalı olur)

Bugün size anonimliği sağlamak için kullanabileceğiniz bir e-posta hizmetinden bahsetmek istiyorum.

Simplelogin.io

Ana işlevi; Size gerçek adresinizi gizleyebileceğiniz bir maske e-posta adresi atamak.

Bildiğiniz gibi bu alanda zaten birçok hizmet mevcut. Ancak tüm bu hizmetlerin bazı sorunları ve dezavantajları vardı. Ya bunları sınırlı bir süre (örneğin 10 dakika) kullanmanıza izin verdiler ya da yalnızca posta almanıza izin verir ve göndermenize izin vermezler.Elbette güvenlik sorunları ve reklamlar da vardır ki bunlar çoğu zaman en sinir bozucu kısımdır.

Simplelogin ürününün beni gerçekten etkilediği nokta burası. Ücretsiz planlı e-posta almak istediğinizde, gerçek e-posta adresinizi girip bir şifre belirleyerek kaydolursunuz. E-postanıza gönderilen kodu onayladıktan sonra kullanıma hazırdır. Basit ve hızlı. Simplelogin sizin için anında rastgele bir maske e-posta adresi ayarlar. Ancak farklı e-posta adresleri ayarlayabilirsiniz (ücretsiz planın 15'e kadar adres ayarlamanıza izin verdiğini unutmayın).

Artık maskeleme kullanılarak gönderilen tüm e-postalar doğrudan birincil e-posta adresinize gönderilecektir

GÜZEL BİR ÖZELLİK VAR; Biriyle yazışmaya proxy e-posta yoluyla devam etmek istiyorsanız. Her seferinde simplelogin hesabınıza girmenize gerek kalmayacak. Proxy adınızı taşıyan birine e-posta göndermek için özel bir e-posta adresi (ters takma ad) oluşturmanız gerekir. ARTIK, DOĞRUDAN SİZE GÖNDERİLEN BİR MESAJI CEVAPLAMAK İSTEDİĞİNİZDE, GERÇEK E-POSTA ÜZERİNDEKİ CEVAP DÜĞMESİNE TIKLAMANIZ YETERLİDİR. E-POSTALARINIZ OTOMATİK OLARAK MASKE İLE FORMÜLE EDİLECEKTİR. EKSTRA ÇABA YOK

Oluşturulan maskeyi artık kullanmak istemiyorsanız panelden devre dışı bırakabilirsiniz. Artık ondan posta almayacaksınız. Gerekirse tekrar açabilirsiniz.

Ana Özellikler;

Ücretsiz planlarda sonsuz yönlendirme/iletme ve sınırsız bant genişliği 

Reklam Yok

Zaman sınırı yok

Chrome, Firefox, Safari için uzantıları destekler

Android (Play Store, F-Droid) ve iOS için uygulamalar. Proton Mail veya başka herhangi bir PGP aracıyla (Thunderbird, GPGTools, vb.) uyumludur. ...

Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor kulağa. Bu gibi durumlarda şüpheciyim. Biliyorsunuz böyle bir söz var. Ürün ücretsizse, ürün aslında sizsinizdir (yani kişisel verileriniz). Ama her şey yolunda görünüyor. %100 açık kaynak. İnceleme ve geliştirme için github'da yayınlandı. Bu şüpheciliğimize iyi bir cevap verdi

Gelir modeli olarak, gelişmiş özelliklere izin veren 4 dolarlık bir abonelik sistemi var gibi görünüyor

Bu tür hizmeti kullananlar için.

Simplelogin.io keşfedilmeye değer bir hizmettir.

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
Toplam Hit: 163 Toplam Mesaj: 1
mail