folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Masaüstü Bilgisayar İçin Usb Wifi Alıcısı Önerisi

Masaüstü Bilgisayar İçin Usb Wifi Alıcısı Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selamlar, masaüstü bilgisayar için iyi bi tane wifi alıcısı arıyorum. marka model olarak ne önerirsiniz

SinusX tarafından 21/Ara/19 01:19 tarihinde düzenlenmiştir

Si vis pacem para bellum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

Yok mu tavsiye edebilecek olan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

en son böyle bi liste yapıp hepsini sipariş etmiştim. 1er saat deneyip hepsini iade ettim aq hepsi aynı bok.

xiaomi router alıp repeater olarak kullanmaya karar verdim.

tabi benim amaç çekmeyen yerden çektirmekti.

usb dongle lar var tp link falan al sikko sikko markaları düşünme bile, bence

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Annemler evde masaüstü bilgisayarın yerini değiştiriyorlardı kablo falan nasıl çeksek diye düşünürken dedim USB wireless adaptör alalım onla bağlansın. Teknosa'ya gittim zaten başka seçenek yoktu https://www.teknosa.com/tplink-tlwn823n-300-mbps-n-kablosuz-wpssoft-ap-mini-usb-adaptor-p-125430572 aldım. Memnunum işimi görüyor. Hatta 2-3 ay önce dizüstü bilgisayarımın wireless adaptörü bozuldu servise de göndermek istemedim bi USB wireless adaptör alayım dedim mediamarkt a gittim birkaç benzer cihaza baktım sonra bir tanesini aldım meğerse daha önce aldığımın aynısını almışım :) Bi sıkıntı yok yani iki tane aldım kullanıyorum. Ha online oyun falan da oynamam o yüzden o yönden değerlendiremeyeceğim.

ben de sevgiden yanayım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

722n V1 birvar bende wifi hack için kullanılan bir model

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hocam, domates manavdan alınır diyerekten. Tplink al. En az 300 mpbs değerli olanlarından almanı tavsiye ederim.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

aynı şekilde bende usb wifi adaptör araştırıyorum.. şuan aklıma yatan model "USB-N14 300Mbps"... Bu ürünü kullanan var mı aramızda? Özellikle online oyun oynayan varsa yorumlarsa güzel olur...

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 10890 Toplam Mesaj: 8
wifi alıcı