Mcafee Güvenilir Firmamı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar Türk Telekomun verdiği antivirüs lisansını kullanıyorum, antivirüsü kendi sitesinden indirdim fakat sağ köşesinde böyle bir logo mevcut Türk Telekom için bilgisayara arka kapı açar mı bu firma veya devlete herhangi bir verilerimi iletir mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Dediğin konu sıkıntı yaratmaz.

TheAvenqer tarafından 07/Eyl/23 12:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

mcafee ta ..... bizim kurumda kullanıyor ramlarin anasını ağlatıyor makineler can çekişiyor. Kafasına göre exe siliyor. Be a... ko.. programı ofisin word exe ne olarak virüs görüyorsunda siliyorsun. Sinirlendim yine kendi görüşüm kurma ayrıca ev kullanıcısıysan standart belli sitelere giriyorsan bir tane reklam engelleyen adguard al kullan. Ben o şekilde kullanıyorum 9 kişide aynı şekilde sadece internet amaçlı film youtube vs için se boşuna hem ssd hemde ramleri yorma.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    frekaze bunu yazdı

mcafee ta ..... bizim kurumda kullanıyor ramlarin anasını ağlatıyor makineler can çekişiyor. Kafasına göre exe siliyor. Be a... ko.. programı ofisin word exe ne olarak virüs görüyorsunda siliyorsun. Sinirlendim yine kendi görüşüm kurma ayrıca ev kullanıcısıysan standart belli sitelere giriyorsan bir tane reklam engelleyen adguard al kullan. Ben o şekilde kullanıyorum 9 kişide aynı şekilde sadece internet amaçlı film youtube vs için se boşuna hem ssd hemde ramleri yorma.

uBlock Origin kullanıyorum ama adguard daha etkili bir uygulamamı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

aynen bizim kurumdada var resmen pclerin içinden geçiyor

Türk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

uBlock Origin kullanıyorum ama adguard daha etkili bir uygulamamı.

Ben adguard kullanıyorum windows olanı zamanında 9 lisansı ömür boyu 100 tl almıştım. Telefon tablet vb ürünlerde kullanıyorum dediğim gibi sabit sitelere giriyorsan sıkıntı yok. Mobil tarafında ise adguard baya etkili özellikle android tabanlı sistemlerde reklam vs olayları tamamen bitirdi. Hanımın mac sistemine kurudm reklam vs olayı bitti özellikle youtube tamamen bitti.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

https://www.basepyp.com/

Sorun yaşayanları şöyle alabiliriz. Tbt indirimi yapabilirim belli oranda ama çok etkilemez yinede hiç yoktan iyidir. Yakında konusunu açacağım zaten

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 745 Toplam Mesaj: 7
mcafee