folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Mecidiyeköy İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi

Mecidiyeköy İnternet Sağlayıcısı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

Merhaba Mürid ve Mürideler,

Haftasonu Mecidiyeköye taşınmış bulunmaktayım. Eve internet bağlatacağız fakat herkesde olduğu gibi kafamda deli sorular var :)

En uygunu ve hızlı interneti veren Türk Net 35 mbps, Türk Telekom 24 diyor. Süperonline ise 16 diyor.

Şehir Er Cihan Namlı Caddesi üzerinde sayılır ev hemen ara sokakta 1. bina.

Hangisini tercih etmeliyiz var mı yakında oturan, tavsiye verebilecek olan.

Not: Türk net ile alakalı anlık kullanıcının çoğalmasıyla  hızında düştüğü söyleniyor. Havuzz mantığı gibi. Bu konuda fikri olan var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Hocam bu aralar turk.net revaçta. Taahhüt olmaması başta bir avantaj. Denenebilir.

Arkadaşını getirden 1 ay da beleş kullanmak istersen buyur https://turk.net/p/OXQ49NK51XFM/

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı

Hocam bu aralar turk.net revaçta. Taahhüt olmaması başta bir avantaj. Denenebilir.

Arkadaşını getirden 1 ay da beleş kullanmak istersen buyur https://turk.net/p/OXQ49NK51XFM/

O konumda düzgün çalışıyor mu bir de notta yazdığım şey konusunda bir fikrin var mı hocam? :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı
    JOE bunu yazdı

O konumda düzgün çalışıyor mu bir de notta yazdığım şey konusunda bir fikrin var mı hocam? :)

Hocam 35 mbit se altyapı türk telekom zaten. Turk.net de olsa Türk Telekomda olsa aynı altyapı.

Direkt tt ye taahhüt e girmeyip turk.net denenebilir. Bulunduğun muhiti bilmiyorum ama ben sol den geçtim turk.net e ve gayet memnunum.

Gerçi sol bana fiber sabit 25 mbit vereceğim dedi ama çok defa hız düşümüm oldu fiber olmasına karşın. Ama düzgün ve uygun fiyatlı fiber olsa iyi olur bir yandan.

JOE tarafından 05/Şub/18 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yeni abonelik ise Türknet ile uğraşılmaz hocam. Port yok muhabbetine başında saç kalmaz. Sokakta altyapı varsa Kablonet tarifelerinede bak derim. 50 liraya 24 megabit 50 AKK + Kablolu TV'de içinde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yeni abonelik ise Türknet ile uğraşılmaz hocam. Port yok muhabbetine başında saç kalmaz. Sokakta altyapı varsa Kablonet tarifelerinede bak derim. 50 liraya 24 megabit 50 AKK + Kablolu TV'de içinde.

@mkyb hocam niye öyle dedin ? ben daha yeni iki abonelik açtırdım, port sorunu felan olmadan 4 günde açtılar. 35 mb hızla giriyorum, şu ana kadar nazar değmesin çok iyi. Yer,İstanbul - Beylikdüzü.

Nova Vida !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@mkyb hocam niye öyle dedin ? ben daha yeni iki abonelik açtırdım, port sorunu felan olmadan 4 günde açtılar. 35 mb hızla giriyorum, şu ana kadar nazar değmesin çok iyi. Yer,İstanbul - Beylikdüzü.

Beylikdüzünde olup fiber kullanmamak garip hocam :) 

Süperonline gayet iyi beylikdüzünde fiber konusunda. 

Ona da bakacağım hocam teşekkür ederim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Beylikdüzünde olup fiber kullanmamak garip hocam :) 

Süperonline gayet iyi beylikdüzünde fiber konusunda. 

Ona da bakacağım hocam teşekkür ederim :)

bana limitsiz ve akk siz lazım hocam, süperonline ile karşılaştırıldığında çok ucuz oluyor. süper online de 289 tl idi 35 mb, limitsiz internet.

Nova Vida !