Meskonotomotiv.Com.Tr

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://i.hizliresim.com/BPDpyv.png

siteyi yaptıran adamlar webcilere yamuk yapmışlar galiba sonucunda intikamı ağır alınmış.

seboist tarafından 07/Mar/16 18:40 tarihinde düzenlenmiştir

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ne iş yaptınızda sürekli para istiyorsunuz ?

İşte ben buna bozuluyorum abi adamlar işin başında x rakamda anlaşmışsın. Fazladan iş yaptırırsan tabi ki de ücretini vermek zorundasın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yalniz benim anladigim anlastiklari tarihten erken para istedikleri icin firca yemisler ve buyutmusler.. Sahte belge olayini bilemem tabii.

Edit. Bi daha okudum da sucladiklari seyler asiri sacma.

Ucretsiz arkaplan gorseli yaptirmak istemisler falan ne ki yani bu adamlar oturup konusmuslardir bu kadar para vericez bu bu dahil okey midir diye, yazilimcilar tamam kabul ediyoruz demeseymis madem. Tek tarafli mi anlastilar? O paraya bu paket diye konusulmus belli ki. Logo da dahil olsun pakete denmis, yazilimcilar kabul etmeyince tamam olmasin demisler. Bunu yapmaya da gayet haklari var.

Parayi mart sonu verecegiz diye anlasmislar bunlar erken bitirip parayi erken istemis, onlar da vermeyiz oyle konusulmadi mart sonu gelin demisler.

Yazilimcilar cok haksiz gorunuyor gozume, yaptiklari sey terbiyesizlik.

izzmarit tarafından 07/Mar/16 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yapmayacak abi fazladan iş, ne anlaştılarsa onu yapıp bitirip teslim edecek parasını alacak, ekstraları iş bitiminde tespit eder konuşuruz diyecek. Fakat çokta iyi yapmış çokta güzel yapmış webci. Freelance çalışıpta benzer olaylarla karşılaşmayan yoktur sanırım. brazzer a yönlendirmek lazım böylelerini direkt.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bisi anlamadim :( biri anlatsin

Şiiiimdi anladım O.O

Hacı abi iş başında 50% iş sonunda 50% alırsın. Adama 3 haftada yapcam diyorsan 3 haftada yaparsın. Gidip 1 günde vermezsin, sebebi de hem adam işi kolay sanmasın hem de adam parayı belki o zamana ayarlayacak.

Ne yani erken yapınca ödül mü istiyorsun ? Erken bitcek işse erken dersin süresini..

İşin başında bu tarz mallıklar yapmış. Şimdi de işverene yaptıkları saçmalığa bakın.

Her ne kadar ben de freelance çalışsam da burda haksız taraf WEBci denen angutlar. 

Ne demiş atalarımız eşeğini sağlam kazığa bağlıcan ki sonra eşeği suçlama. 

ozgunlu tarafından 07/Mar/16 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Sahibi arkadaşım otomotiv :))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    ozgunlu bunu yazdı

Benim anladigim:

Biri gelip yazilimcilara demis ki, size birkac sey yaptirmak istiyoruz. Acelesi yok. Mart sonu odemek uzere websitesi, seo, bir adet gorsel, bir adet folyo tasarimi yapmanizi istiyoruz. Oturup pazarlik yapmislar 1100 liraya anlasmislar. Logo da buna dahil mi diye sormuslar, degil ona ekstra para aliriz denmis, onlar da tamam logo olmasin demisler.

Yazilimclar erken bitirmis isi. Paramiz da paramiz diye adamlarin kapisina dayanmislar. Adamlar da mart sonu vericez demisler.

Bunlar da "ne demek mart sonu, bizim acelemiz vardi, paraya ihtiyacimiz vardi" diyerek insanlari anlastiklari seyler icin belesci gibi gostererek bu dev terbiyesizligi yapmislar.

izzmarit tarafından 07/Mar/16 19:27 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Benim anladigim:

Biri gelip yazilimcilara demis ki, size birkac sey yaptirmak istiyoruz. Acelesi yok. Mart sonu odemek uzere websitesi, seo, bir adet gorsel, bir adet folyo tasarimi yapmanizi istiyoruz. Oturup pazarlik yapmislar 1100 liraya anlasmislar. Logo da buna dahil mi diye sormuslar, degil ona ekstra para aliriz denmis, onlar da tamam logo olmasin demisler.

Yazilimclar erken bitirmis isi. Paramiz da paramiz diye adamlarin kapisina dayanmislar. Adamlar da mart sonu vericez demisler.

Bunlar da "ne demek mart sonu, bizim acelemiz vardi, paraya ihtiyacimiz vardi" diyerek insanlari anlastiklari seyler icin belesci gibi gostererek bu dev terbiyesizligi yapmislar.

Maşallah :D Bu kadar detaylı anlayamasam da doğru anlamış ve doğru teşhis koymuşum o zaman hocam :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Zeki insanları hep sevdim.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
Toplam Hit: 1449 Toplam Mesaj: 9
meskon ticari itibar