Microsoft 365 Kardeşliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Bugüne kadar depolama için Google drive kullanıyordum ama onedrive a geçmek istiyorum.

Eğer 6 kişi olursak adam başı yıllık 384 TL ye hem 1tb alan hemde ofis uygulamalarını kullanabiliriz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    esinti bunu yazdı

Selam arkadaşlar,

Bugüne kadar depolama için Google drive kullanıyordum ama onedrive a geçmek istiyorum.

Eğer 6 kişi olursak adam başı yıllık 384 TL ye hem 1tb alan hemde ofis uygulamalarını kullanabiliriz.

sıcak fırsatlar son mesajlara bak aylık 25 tl aile üyeliği. yıllık 300 lira toplam yapar. ios mobile app üzerinden. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    esinti bunu yazdı

Selam arkadaşlar,

sıcak fırsatlar son mesajlara bak aylık 25 tl aile üyeliği. yıllık 300 lira toplam yapar. ios mobile app üzerinden. 

Hocam baktım da aylık fiyatı değişebilir ama burada yıllık olarak tek sefer ödücez.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

yani değişebilir evet ama değişmesin diye verdiğin para adam başı 384 lira hocam. öteki tarafta toplam 300 lira yani adam başı 50 lira yıllık oluyor. bana mantıklı gelmedi. yine family yap ama o şekilde yap ucuza gelsin. fiyat belli ki yıllardır değişmemiş. yarın değişebilir diye 7 kat para vermenin anlamı yok ki. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 378 Toplam Mesaj: 4
microsoft 365