folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Mint Blockchain MINT Token Kazanma

Mint Blockchain MINT Token Kazanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Mint Blockchain diye L2 zinciri var. Bu proje 3aydır aktif ve coin airdrobu için internet sitelerinde bir kampanya başlattılar. Görev yaparak bitkiyi geliştiriyorsunuz ve kazandığın puanları $MINT token olarak dağıtacaklarını söylüyorlar. Şu an Türkiye'de çok az kişinin haberi var. Airdrop kovalayanlardansanız fırsat olabilir.

Referanslı link:

https://www.mintchain.io/mint-forest?inviteCode=71C58382

Referanssız link:
    https://www.mintchain.io/mint-forest 

Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.
    Proje twitterı: Mint (@Mint_Blockchain) / X (twitter.com) 

turkz tarafından 14/Mar/24 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

referansınla girdim hocam. bu zamazingoya 2,5 saatte bir tıklamamız mı gerekiyor?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

referansınla girdim hocam. bu zamazingoya 2,5 saatte bir tıklamamız mı gerekiyor?

Günlük check in sayfasındaki ödülleri dağıtıyor. Günde 1 kere girip tıklamak yeterli ve varsa task bölümündeki görevler de yapılmalı. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

hocalar her yerde bu tip oyunlar, projeler, airdroplar vs çıkıyor ama bu tip coinlerden hakikaten harcanabilecek şekilde meblalar kazanabilen var mı? yoksa herkes tokeni-coini dursun belki bi gün ünlenir bitcoin gibi olur falan diye saklıyor mu? merakımdan soruyorum.

2000'lerin referanslı linkle para biriktirmeyi sağlayan linklerinin tokenli, blockchainlisinden hallice geliyor bunlar bana.

~
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

hocalar her yerde bu tip oyunlar, projeler, airdroplar vs çıkıyor ama bu tip coinlerden hakikaten harcanabilecek şekilde meblalar kazanabilen var mı? yoksa herkes tokeni-coini dursun belki bi gün ünlenir bitcoin gibi olur falan diye saklıyor mu? merakımdan soruyorum.

2000'lerin referanslı linkle para biriktirmeyi sağlayan linklerinin tokenli, blockchainlisinden hallice geliyor bunlar bana.

Valla ben bir tane denk getirmiştim, ama bu şekilde bir airdrop değildi. Sadece twitter'dan adamları takip edip katılıyordun projeye, 50 dolar almıştım. Değerlenir diye tuttum çok az değerlendi sattım gitti.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

Ben şimdiye kadar 4-5 kez airdrop kazanmışımdır. Hiç biri için özel olarak harcama veya işlem yapmadım. Dex'lerde yaptığım işlemlerden kendiliğinden hak kazanmış oldum. Optimismden toplam $900 civarı op coin kazandım. Şimdi satsam $5000 civarı kazanmış olacaktım. Mint Blockchainden sadece opensea sitesinden nft alıp sattığım için bedava mint genesis nftsi kazanmıştım. Bedava dağıttıkları nft değeri bile şu an $56 https://opensea.io/collection/mint-genesis-nftO zamandan beri projeyi takip ediyorum. Ekipte nftscan ortaklığı olduğu için belli bir yere geleceklerine inanıyorum. Bakalım günün birinde coini aldığımızda buraya değerini yazarım.

turkz tarafından 15/Mar/24 07:52 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Refle üye oldum hergün bilgisayar başındayız iki tıkdan bir şey olmaz dedim :D sağol

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Arka planda destekleyen büyük şirket yada binance gibi kripto borsaları yoksa tamamen twitter discord zart zurt gelirleri elde etmek için yapılmış scam projeler çok türedi. Bu projenin arkasında kim var mesela hangi şirket/borsa yada blockchain ekipleri destek vermiş? Pixel, block gibi projeler kazandırdı mı evet çünkü arkadındaki ekip belliydi en başından.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı

hocam iş yerinde bi arkadaş geçen ay starknetten 20K airdrop aldı, 5$ ortalama ile binanceda ilk listelemede sattı, 3,2 Milyon TL yi cebe attı.

bana da aylar öncesi demişti bak şu görevleri yapabildiğin kadar yap, güzel airdrop gelcek falan, dinlemedik.

şimdi ota boka saldırıyoruz boğa dalgasında birini denk getirebilelim diye.

LynXMaSTeR tarafından 15/Mar/24 09:10 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Arka planda destekleyen büyük şirket yada binance gibi kripto borsaları yoksa tamamen twitter discord zart zurt gelirleri elde etmek için yapılmış scam projeler çok türedi. Bu projenin arkasında kim var mesela hangi şirket/borsa yada blockchain ekipleri destek vermiş? Pixel, block gibi projeler kazandırdı mı evet çünkü arkadındaki ekip belliydi en başından.

Nftscan ekibi geliştiricileri arasında. Optimism ile iş birliği yapıyorlar. Şu an açık tek bilgi bu. Yatırım turunu tamamlayınca yatırımcılarımızı açıklayacağız demişler. Şu sayfada röportajları var: https://mirror.xyz/mintchain.eth/1ywDqQOo-1SKc-lQ-SElMetjQuEiymYdY3UEqv_fBac 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    antichrist bunu yazdı

hocam iş yerinde bi arkadaş geçen ay starknetten 20K airdrop aldı, 5$ ortalama ile binanceda ilk listelemede sattı, 3,2 Milyon TL yi cebe attı.

bana da aylar öncesi demişti bak şu görevleri yapabildiğin kadar yap, güzel airdrop gelcek falan, dinlemedik.

şimdi ota boka saldırıyoruz boğa dalgasında birini denk getirebilelim diye.

Arkadaşın 20k airdrop aldıysa ya geliştiricidir ya da starknet için özel birşey yapmıştır. Yoksa airdrop görevleri ile uğraşıp sık sık tx kasanlar en fazla 500-600 strk aldı.

Toplam Hit: 371 Toplam Mesaj: 11
mint airdrop mint blockchain