N80 Versiyon Düşürme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek

n80'e en son versiyon olan v 5.0725.0.1 i yükledim ama bu versiyonun hala tükçesi çıkmamış ingilizce olarak yüklemiştim bunun için nss ve nsu programlarını kullandım ve versiyonu tekrar düşürmek istiyorum ama flash attırmadan yapmam gerekiyo bunu yapılabilme olasılığı varmı illaki flash attırmammı gerekiyo

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By1GKaL
    By1GKaL's avatar
    Erkek

hoca dediğin olayı bilmiyorum fakat benim sana bi sorum olacaktı bende buralar n80 almayı düşünüyorum n80 ile n80 internet edition arasında ne fark var bi de n80 tavsiye edebileceğin bi tel eğer kullanıcısıysan biraz anlattsan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    n80 sağlam bi telefondur düşür at yinede bişey olmas çok sağlam bi kasaya sahip n80 ile n80 ie arasında sadece bi fark war ekranda wlan scanning war başka bişey yok ama tam siyah almanı tavsiye ederim karizma telefon  kötü sölim berbat bi kızağa sahip hemen bozuluyo we çok ağır bi telefon ama kulanışlı benim hoşuma gidiyo yaklaşık 1.5 yıldır kullanoıyorum değiştirmeyide düşünmüyorum hala ilk günki kadar yeni sağlam we kolay kolay çizilmez

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    flash sız version değiştirilmez ..

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

kızağı felaket..

5. defa garantiye yolladım ilerleyen günlerde elime geri gelicek 

hep yolluyorum yapmadan gönderiyorlar bugün telefonda baya sert konuştum inş sağlam olarak gelir

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
Toplam Hit: 1776 Toplam Mesaj: 5