folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Ofis Kullanımı İçin Notebook Önerisi

Ofis Kullanımı İçin Notebook Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Mesai arkadşaımız için sadece ofis amaçlı kullanılacak oyun ve grafik işlemi olmayan, word, excel, tarayıcı işleri için bir notebook arıyoruz.

Önceki tercihimiz huawei d15 olmuştu ama 2021 aralıkta aldığımız alet geçtiğimiz hafta durduk oturduk yere şarj almayıp kapandı ve çalışmıyor. yetkili servise yolladık 15.000₺ masraf çıkardılar. biz de yenisine bakalım dedik.

huawei d15 dışında windows tabanlı ne önerebilrsiniz ? 

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-g4-iah-intel-core-i5-12500h-8gb-512gb-ssd-15-6-fhd-freedos-tasinabilir-bilgisayar-83fs001htr-pm-HBC00005JJVCV 

aklıma bu ürün geldi kısa bir araştırma yapınca. 

rapidhacker550 tarafından 09/Mar/24 14:46 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

o lenovonun kasası çok kötü.. gofret gibi çıtır çıtır dağılır.. menteşelerden başlar..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Huawei d14 ve d16 aldik ofise mutlu mesut yaşıyoruz. Geçmiş olsun. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

https://www.n11.com/urun/dell-vostro-3520-n5315pvnb3520u-i5-1235u-16-gb-512-gb-ssd-156-ubuntu-fhd-dizustu-bilgisayar-36713345?magaza=victory&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

ubuntu geliyor ama windows 11 çevirirsiniz. Fiyat ve performans olarak çok iyiye benziyor. 

ekleme : bunun hakkında yorum alayım bende. Bunu almayı düşünüyorum. Oyun değil ama basit video düzenleme vs için.

kadirozdemir tarafından 09/Mar/24 21:37 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

https://www.n11.com/urun/dell-vostro-3520-n5315pvnb3520u-i5-1235u-16-gb-512-gb-ssd-156-ubuntu-fhd-dizustu-bilgisayar-36713345?magaza=victory&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

ubuntu geliyor ama windows 11 çevirirsiniz. Fiyat ve performans olarak çok iyiye benziyor. 

ekleme : bunun hakkında yorum alayım bende. Bunu almayı düşünüyorum. Oyun değil ama basit video düzenleme vs için.

ben de vostro serisine döndüm. onu önerdim 

https://www.hepsiburada.com/dell-vostro-3520-i5-1135g7-8-gb-256-gb-ssd-15-6-freedos-n2062pvnb3520u-pm-HBC00004K1MMB 

rapidhacker550 tarafından 09/Mar/24 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Dell firmasını tek kötü yanı yedek parça fiyatları çok pahalı. G.dışı yada Garantisi biterse çok yüksek fiyat çıkıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Dell firmasını tek kötü yanı yedek parça fiyatları çok pahalı. G.dışı yada Garantisi biterse çok yüksek fiyat çıkıyor

huawei 15k sokmaya çalışıyor hocam ne kadar pahalı olabilir ki dell de

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    engin01288 bunu yazdı

huawei 15k sokmaya çalışıyor hocam ne kadar pahalı olabilir ki dell de

ben uzun zamandır DELL in latitude e7250 i5 16 gb bir makinasını kullanıyorum. Hayatımda bu kadar sağlam kasa ve rahat bir pc kullanmadım ofis işleri için. Hiç bir sıkıntı yaşadım ve pc günün 20 saati açık aktif kullanıyorum.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 375 Toplam Mesaj: 9
günce notebook tavsiye