folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öğrenci Pasosu Hk.

Öğrenci Pasosu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    battt
    battt's avatar
    Erkek

Geçen hafta üniversiteye başladım.Kaydolan herkese öğrenci pasosu veriyorlar.Bana vermediler gidip öğrenci işlerine sordum bize gelmedi iett ye sor dediler.iett ye sordum biz yolladık okul kaybetmiştir dendi.30 tl verirsem yenisini cıkartabilirmisim.milletin bedavaya aldığı karta 30 tl vermek istemiyorum yapabileceğim bir şey varmıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

herkese verdilerse sana da vermeleri lazım normal şartlar altında.

Eğer okula kaydolurken imzaladığın kağıt varsa içerisinde bunu teslim aldığına dair bir belge var mıydı? Yoksa iett ve üniversite arasında kaybolduğunu iddia edebilirsin.

Lakin;

Bana kalırsa hiç uğraşma ver 30 lira gitsin. Zaten bir haftada parasını çıkartırsın. 30 lira için şuraya git buraya gel derlerse zaten 2.15 basarak bir sürü para harcıyacaksın. Ve değerli vaktinden olacaksın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prodhiphop
    prodhiphop's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Eğer okula kaydolurken imzaladığın kağıt varsa içerisinde bunu teslim aldığına dair bir belge var mıydı? Yoksa iett ve üniversite arasında kaybolduğunu iddia edebilirsin.

Lakin;

Bana kalırsa hiç uğraşma ver 30 lira gitsin. Zaten bir haftada parasını çıkartırsın. 30 lira için şuraya git buraya gel derlerse zaten 2.15 basarak bir sürü para harcıyacaksın. Ve değerli vaktinden olacaksın.

katılıyorum öğrenci pasosu olmadan git gel adamı mahvediyor geçen sene kaybetmiştim pasomu 1 haftada 40 lirayı net geçiyor masrafın.

Yok olmak evrene yapabileceğimiz en büyük iyilik.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    battt
    battt's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Lakin;

teslim alabilsem buna dair imzalatacaklardı.ama öğrenci işlerinden pasonun onlara ulaşmadığına dair belgem var imzalı mühürlü

Toplam Hit: 770 Toplam Mesaj: 4