Okuyup Değerlendirir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aşağı yukarı 1.5 yıldır Zıvana isimli bir roman üzerinde çalışıyorum. Ama 6 aydır bir anda aklımda beliren başka bir konu hakkında da uzun soluklu birşeyler yazmaya başladım. İki hikayenin de konuları ve anlatımları birbirinden oldukça farklı. Özellikle Matruşka'yı yazarken keyif aldığımı hissediyorum. Ama sizinde değerlendirmelerinize ihtiyacım var. Sonuç itibarı ile amacım kendi egomu tatmin etmiş olmak. Zıvana'yı da Matruşka'yı da bir kenarda eklemeler yapa yapa sürdürmeyi düşünüyorum, yada birgün Shift + Delete yapabilirim. Neyse fikirlerinizi alayım.

İndirme kaynağı : https://hotfile.com/dl/155528499/bbd727c/Matruka.pdf.html

Saygılar

Not: Hikayenin ortasından 3 sayfalık bir bölümdür.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Öncelikle yaz yaz yaz.. Bende roman yazarım(Cinayet) şimdi indirip okuyacağım roman yazan görmek güzel..

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rahmican bunu yazdı:
    -----------------------------

Öncelikle yaz yaz yaz.. Bende roman yazarım(Cinayet) şimdi indirip okuyacağım roman yazan görmek güzel..

Bir ara pm at okumat isterim

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    Hocam tebrik ediyorum gercekten tam halini okumayı çok isterim eğer öyle bı güzellik yaparsan sevinirim kendi adima

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Okudum 2 sayfayıda artı yönleri az eksi yönleri fazla. Hikayende olaylar çok hızlı gelişiyor ne oldu ne bitti anlamak güç ve eğer ilk sayfalarda şaşırtmaları çok yaparsan bi süre sonra başkahraman da ölse tesir etmiyor. Gizem katman güzel.

Not: Tamamen kendi adıma konuşuyorum darılma gücenme olmasın sadece şahsi görüşüm.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

benzetme ve betimlemelerinizi çok güzel buldum fakat; hareketlilikten ziyade bunlar yer alıyor, yine de güzel. Belli ki bu şekilde bu bir uslüp kullanmayı yeğlemişsiniz. Karakterin düşünce yapısı hakkındaki ipuçları biraz karmaşık hayatında da yanlış anlamadıysam biraz tezat var. genel itibariyle güzel olduğunu düşünüyorum. Umarım aynı heves ve şevkle devam edersiniz başarılar

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

la indirip okucam yazarım yorumu yarın birgün de depresife niye yazmıyon yazsana ne zamandır bekliyom olm :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı:

la indirip okucam yazarım yorumu yarın birgün de depresife niye yazmıyon yazsana ne zamandır bekliyom olm :/

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Olaylar bence de biraz hızlı gelişti. Çeki alan elemandan vardiyalı dayıya ne ara geçtik anlayamadım :) Birde benzetmeler sanki biraz fazla olmuş. Yazdıkça gelişir böyle şeyler. olumsuz yorumlar olacaktır çoğunlukla olumludan fazla, ama darılmayıp kulak vermelisin bence. Umarım olurda birgün kitaplarının 2sinide bitirir, bastırır, satarsında bizde alırız :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sokarfeys
    Sokarfeys's avatar
    Erkek

zıvana ve matruşkayıda okudum. özellikle zıvanayı bi solukta okudum bildiğin peş peşe fight clup izlemiş gibi oldum psikolojimi sikertti, matruşkayı okuduğumda ise kendimden ve beynimden daha doğrusu insan beyninden korktum.

İşimi bitirmek için koca bir ordu lazım!
Toplam Hit: 1332 Toplam Mesaj: 10