folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Para Kard Hakkında ?

Para Kard Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BurakMakar
    BurakMakar's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ,

01.06.1994 Doğumluyum bunu belirtiyim..

Yeni bir reklam dönüyor baybaynakit.com gibi bir sitenin reklamı yapılıyor bank'a kartlarıyla alışveriş yapma aşılanıyor.. Benim dikkatimi çekti ve almak istiyorum.. Bozukluklarla ugraşıcağıma kartla gezmek istiyorum..Ancak nerden başvurucam nasıl başvurucam bilmiyorum.. Bunun hakkında beni bilgilendirirmisiniz.. Birde hangi bankayı öneriyorsunuz.. bunlara cevap verirseniz çok mutlu olurum.. konu hakkında bilginiz yoksa baybaynakit.com'a girip bakabilirsiniz.. 

Teşekkürler..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hesap açman için 18 yaşında olman gerekiyor bildiğim kadarıyla yada velininle gider açarsın

vadesiz bir hesabın olması ve onunla bağlantılı bankamatik kartın olsa oluriçine para atarsın istediğin yerde kredi kartı gibi şifreni girip ödemeni yaparsın

ben garanti kullanıyorum aslında güzel bir şey garanti bankasının birde bu olaya bonusu var bonus kazandırıyor hiç bir götürüsü olmadan ama işte alışmamışız sıcak para cepte olmadımı rahatsızlık veriyor kullanmıyorum ben maaş yatınca 1 kr bile hesapta bırakmama çekerim alayını :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ATM-Skim
    ATM-Skim's avatar
    Erkek

BurakMakar bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba arkadaşlar ,

01.06.1994 Doğumluyum bunu belirtiyim..

Yeni bir reklam dönüyor baybaynakit.com gibi bir sitenin reklamı yapılıyor bank'a kartlarıyla alışveriş yapma aşılanıyor.. Benim dikkatimi çekti ve almak istiyorum.. Bozukluklarla ugraşıcağıma kartla gezmek istiyorum..Ancak nerden başvurucam nasıl başvurucam bilmiyorum.. Bunun hakkında beni bilgilendirirmisiniz.. Birde hangi bankayı öneriyorsunuz.. bunlara cevap verirseniz çok mutlu olurum.. konu hakkında bilginiz yoksa baybaynakit.com'a girip bakabilirsiniz.. 

yas olarak uygun degilsin

Teşekkürler..

-----------------------------

Toplam Hit: 918 Toplam Mesaj: 3