folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Paypal Hesap Engeli Ve Yeni Hesap Açımı Hakkında.

Paypal Hesap Engeli Ve Yeni Hesap Açımı Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Merhaba,

Daha önce adima actigim hesap paypal tarafindan kisitlandirildi. Kullanilmiyor ve silinemiyor. 

Kendi adima baska ülkeden, baska banka kartindan actigim hesabimi da ayni gün icinde kullanima kapatti.

Bu durumda kendi adima bir daha paypal hesabi kullanamayacak miyim? Ya da baska bir caresi yok mudur kendi adima paypal hesabi acmanin? 

Konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

İyi calismalar.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Aynı durum bende de var. Paypal hesabımı kapattı ve o banka hesap numaralarımı bir daha başka paypal hesabında kullanamıyorum, paypal'ı arayıp konuşulursa yardımcı olabilirler. 

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    tR0jaN bunu yazdı

Aynı durum bende de var. Paypal hesabımı kapattı ve o banka hesap numaralarımı bir daha başka paypal hesabında kullanamıyorum, paypal'ı arayıp konuşulursa yardımcı olabilirler. 

Hocam ben adim soyadim haricinde bütün bilgileri degistirdim. (Ülke, banka vs) Yine de kapatildi. Arayip cözen var mi? Itiraz edilemez diye eklemisler. Ben sadece baska bir yolu var midir diye merak ediyorum.:) 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bunu bizden ziyade en net bilgiyi paypalın kendisinden alırsın. telefonla ulaşırsan baya ilgili bir müşteri hizmetleri mevcut.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hocam ayıptır sorması niye engellendi hesapın? Yasa dışı bir iş mi yaptın yoksa normal birşey yaptında paypal durdur yere mi engelledi. Hani bizimde başımıza gelmesin bilelim diye soruyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

açmazlar hocam yenisinide alamazsın o kadar ince detaylarla tespit ediliyoki hayret edersin

Toplam Hit: 788 Toplam Mesaj: 6
paypal hesap