Paypal Soru..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Değerli Müritler, Mürideler ve Sayın Şeyhim MERHABA :)

Sorunum şunlar;

1- Paypal hesabım sınırlandırılmış işlem yapamıyorum, üye olurken kredi kartı kaydı yaptırmamıştım çünkü kredi kartım yok :(  şimdi bu sınırlamayı açmak için benden adıma düzenlenmiş adresimi gösteren bir ELEKTRİK FATURASI istiyor(ev sahibi adına kayıtlı)  veya  ADIMA düzenlenmiş KREDİ KARTI bilgisi.(ve Cep telefonu faturası olmuyormuş.) ama ben sanıyorum ki normal banka hesap bilgilerimi girsem düzelir.

2- İşte can alıcı nokta da burası.. burda da ibnelik yapıyorlar resmen kart seçiyorlar.Finansbank,akbank,iş bankası,vakıfbankın maaş kartlarını tanıtmaya calıstım yemedi. bankayı aradım dedi orda 3d güvenlik sifrelemesi var vsvs. Var mı normal banka kartı kullanan? hangi banka?

Kısacası ben bu işi nasıl çözerim...paran mı var derdin var arkadaş :)))  

dipnot: eski konulara baktım ama adamlar sürekli sistemlerini güncelledikleri için o yontemlerde işe yaramıyor.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bu iş için zaten gittim bizzat garantiden paracard aldim.

Garanti paracard bir ATM kartı oldugu gibi aynı zamanda sanal kredi kartı özelliği vardır. İstediğiniz gibi hesaptaki parayı milletin yaptıgı gibi faiz ödemeden alışverişinizi yaparsınız.

fatura yoksa mecbursun hocam bir kredi kartı tanıtmaya.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bu iş için zaten gittim bizzat garantiden paracard aldim.

Garanti paracard bir ATM kartı oldugu gibi aynı zamanda sanal kredi kartı özelliği vardır. İstediğiniz gibi hesaptaki parayı milletin yaptıgı gibi faiz ödemeden alışverişinizi yaparsınız.

fatura yoksa mecbursun hocam bir kredi kartı tanıtmaya.

ne kadar sürede cıkıyor? 

nights_judge tarafından 10/Oca/13 04:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hesap hemen açılıyor sana internet online bankacılık şifrenide veriyorlar ama kartın gelmesi 2 hafta.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hesap hemen açılıyor sana internet online bankacılık şifrenide veriyorlar ama kartın gelmesi 2 hafta.

peki internet şifresi yeterli olacak mı benım işlem yapmama? ve bu hesap için hesap işletim ücreti,kart aidatı cart curt kesintisi yapıyorlarmı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

hocam su linke bir göz at derim.

http://www.neteller.com/tr/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Flagellumdei bunu yazdı

hocam su linke bir göz at derim.

http://www.neteller.com/tr/

evet paypal tarzı bir site ama benım kullandıgım program paypalla anlaşmalı..sağolasın yinede dost ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

peki internet şifresi yeterli olacak mı benım işlem yapmama? ve bu hesap için hesap işletim ücreti,kart aidatı cart curt kesintisi yapıyorlarmı?

iban adresine bir yerden para göndermen gerek, çünki paypal hesabı aktif etmek için 1-2 TL bişi kesiyor onay için.

PanxeR tarafından 10/Oca/13 19:04 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kredi kartı tanıtmaya mecbur değilsin 3 gün önce benimde başıma geldi, elektrik faturası benim adıma olmadığı için mail ile ikametgah belgesini de kabul edebileceklerini söylediler, şuan hesabım sınırlı değil. benimki adres ispatıydı, seninki ne sınırlandırması bilmiyorum tabii.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

iban adresine bir yerden para göndermen gerek, çünki paypal hesabı aktif etmek için 1-2 TL bişi kesiyor onay için.

yok ya sanal kart olusturdum giriyorum bilgileri kart ekle diyorum, hata veriyor adresi kontrol et diyor. bankaya verdiğim adresle paypalda ki adres aynı illa bir bokluk yapacaklar..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    CodeInside bunu yazdı

kredi kartı tanıtmaya mecbur değilsin 3 gün önce benimde başıma geldi, elektrik faturası benim adıma olmadığı için mail ile ikametgah belgesini de kabul edebileceklerini söylediler, şuan hesabım sınırlı değil. benimki adres ispatıydı, seninki ne sınırlandırması bilmiyorum tabii.

aynen banada. ya adres ıspatı istiyor bunun içinde elektrik faturası demıs ya da kredi kartı bilgisi gir diyor. yarın bende arayım bakayım paypalı.

Toplam Hit: 1548 Toplam Mesaj: 11