folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder PHP-MYSQL-FLASHMX Action Script-ÖĞRETİYORUM

PHP-MYSQL-FLASHMX Action Script-ÖĞRETİYORUM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zombi_osi
    zombi_osi's avatar
    Erkek
    Arkadaslar ben yıllarımı bilgisayar programlamaya vermiş biriyim...Acil paraya ihtiyacim olmasından dolayı bilgimi paylaşmak istedim.Bunu yaparken sömürücü şekilde değil çok uygun fiyata çok faydalı bilgi vermeyi amaçladım.Çünkü ben bu işin sıkıntısını çekmiş biri olarak sizin WEB programcılığına daha rahat geçmenizi sağlayabilirsem ne mutlu bana..

Php - Mysql - Linux - Flash MX action script i bir arada entegre bir sekilde kullanmak isteyen arkadaslara 80$ gibi komik bir rakama 1 ay içinde full uygulama ve pratik ile öğretiyorum.. Bu bir özel derstir.. Yer İstanbul -Taksim .

İlgilenen arkadaslar zombi_osi@hotmail.com " isim ve telefonlarini yollarlarsa aranacaklardir.. Yada MSN üserinden de konusabilirim..

Bu Özel kurs 20 kişi ile sınırlıdır... Saygılarımla

Osman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    aga c falan öğretseydin hemen damlardım C de çok eksikliğim war unuttummeskiden çatır çatır yazıyodum kullanmaya kullanmaya unutum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    @zombi_osi Php - Mysql - Linux - Flash MX action script dersi veririm diyorsun da madem bu kadar bilgin var yaptığın veya geliştirdiğin bir proje varmı ? yani nerden bilelim bunları bildiğini ?

yani demem oki o kadar çok programcı action scirpt yazarı varki piyasada ama kimse ne kadar bildiğini gösteremiyor nedense

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    bence de MuTReFT

action' ları görelim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zombi_osi
    zombi_osi's avatar
    Erkek
    www.globulos.com kocum bu yabanci bir site bunun %50 si benim elimden gecti ayrica server tarafinida ben yazdim perl de...diyer kısımlari hollandali iki arkadas tarafından tamamlandı... Gelmiş geçmiş en iyi online flash oynudur ayrica bu yil flash film festivali oyun dalında birincidir... Bu yabanci bir site olduğu için söylüyorumm. Türkiyedeklerini izin almadan söyleyemem çünkü büyük işler anladinmi ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    www.yahoo.com da ben programladım Oracle ve sql kullandım bi süre sonra tek başıma bitiremeyeceğimi anladım yanıma 100-200 kişi aldım ve bu haline getirdim şimdi www.google.com"u geliştiriyorum onu bitirince www.nedstatbasic.net"e el atıcam ve yaptığım yüzlerce site var ama sahiplerine sormadan referans olarak gösteremem bi koşu gidip izin alıp geleyim bekleyin.

tek bir şey sorucam sana sql ile mysql veri tabanına hatta hazır mysql veritabanına bağlantı nasıl yapılır?

"BÜYÜK İŞLER ADAMI" pehh

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leqacy
    Leqacy's avatar
    Erkek

MuTReFT

Çok Güzel Yorumlamiş sın Helal :D

İTiL,ATıL aMa SaTıLMa
Toplam Hit: 2299 Toplam Mesaj: 7