folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Plastation 3 Korsan Oyun Nasil Oluyor ?

Plastation 3 Korsan Oyun Nasil Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Lutfen kusuruma bakmayin bugun forumu epey mesgul ettim. Bu 3. konum bugun ki. Ama arkadasa soz vermistim bir forum biliyorum oraya sorarim soylerler demistim... soru su arkadasda ps 3 varmis. oyunlar cok para oldugu icin korsan oyun nasil oluyor diye sordu. bende ps2 de kart filan takiliyordu diye biliyorum dedim. oda yok cd filan varmis dedi. Bu isin dogrusunu nedir ?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

çip falan birşeyler var bende tam bilmiyorum o kısmınıda, ps alıp kırdırmak kadar saçma bir olay daha görmedim ben, gta gibi oyunlar için biraz paraya kıyacaksınız onun dışında orjinal cihaz kullanıp psn e 3 aylık 30 yani aylık 10 lira gibi bir ücrete üye olacaksınız her ay 2 oyun bedava gelecek orjinal oyun oynamanın keyfine bakacaksın, multiplayer oynamadıktan sonra sokayım ucuz oyuna

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

doğubankta bu işin kaşarı olmuş olanlara bi danış derim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

çip falan birşeyler var bende tam bilmiyorum o kısmınıda, ps alıp kırdırmak kadar saçma bir olay daha görmedim ben, gta gibi oyunlar için biraz paraya kıyacaksınız onun dışında orjinal cihaz kullanıp psn e 3 aylık 30 yani aylık 10 lira gibi bir ücrete üye olacaksınız her ay 2 oyun bedava gelecek orjinal oyun oynamanın keyfine bakacaksın, multiplayer oynamadıktan sonra sokayım ucuz oyuna

aynen online ozellikleri kullanilamiyan konsolun hicbir zevki olmaz.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Kırdirilan Konsol Black liste alınır consol id falan değişmek gerekir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Cihaz eski ise versiyonu 3.55 üzeri olmaması gerekir. Eğer yeni versiyon cihaz ise son çıkan cihaz içerisine müdahale edilip versiyonun düşürülmesi gerekir bu işlemi 80 lira civarında yapıyorlardı en son. Ama arkadaşların dediği gibi online oynamayı unutsun bendekide kırık ama offline oynuyorum yoksa cihaz id sony store den ban yiyor bağlanamıyorsun onlineye ve cihaz o zaman satarken para etmez. Eğer bakmak istersen www.mcpsp.com  burdaki elemanlar bir hayli konuya hakim.

Syntax error..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

çip takıyorlar ama bu çip her modele uymuyor seninkinin modele uyuyorsa çip taktırıcaksın bir tanede hardisk alıcaksın istediğin kadar oyunu hardiske atıp oynayabiliyorsun 100 lira çip olsa oyun başınada 5 lira veriyorsun vs.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Dokuman-Playstation-3-Firmware-Kmeaw-3-55-352/

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
Toplam Hit: 928 Toplam Mesaj: 8