folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Procreate İçin Kurs Aramaktayım

Procreate İçin Kurs Aramaktayım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

procreate için tavsiye edeceğiniz bir eğitim içeriği var mı? bir iki tane udemyde denk geldim karar veremedim . belki deneyen ve tavsiye verebilecek olan vardır

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

hiç bilgisi olan yok mu? birde profil fotoğrafıma ne olmuş sezercik kaldırılmış gibi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

1.5 yıl önce kadar ipad air 4 alıp uygulamayı satın alıp kurcalamıştım, hocam ne için kullanacaksın logo veya karikatür için mi. Genel de sosyal medyada aradğın zaman story reklamlarına denk geliyorsun ama, misal ben mimari görselleştirme için bakmıştım 1 tane rus bi kadın var eğitim vs veriyordu ingilizce ama 700 $ falan diyordu yanlış hatırlamıyorsam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

1.5 yıl önce kadar ipad air 4 alıp uygulamayı satın alıp kurcalamıştım, hocam ne için kullanacaksın logo veya karikatür için mi. Genel de sosyal medyada aradğın zaman story reklamlarına denk geliyorsun ama, misal ben mimari görselleştirme için bakmıştım 1 tane rus bi kadın var eğitim vs veriyordu ingilizce ama 700 $ falan diyordu yanlış hatırlamıyorsam.

kullanım amacı daha ziyade çizim üzerine yani freestyle anime karakterleri filan gibidüşünebiliriz. logo tasarımı filan gibi değil yani . temel araçların kullanımı belki bir iki trick bilgi . bunu böyle en hızlı yoldan öğrenmek istediğini söyledi , o yüzden hani programı kullanan eden birinin önerisine ihtiyacım var

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

kullanım amacı daha ziyade çizim üzerine yani freestyle anime karakterleri filan gibidüşünebiliriz. logo tasarımı filan gibi değil yani . temel araçların kullanımı belki bir iki trick bilgi . bunu böyle en hızlı yoldan öğrenmek istediğini söyledi , o yüzden hani programı kullanan eden birinin önerisine ihtiyacım var

Anladım hocam YouTube bazı dersler var ama bakabilirse en azından temeli biraz öğrenmiş olur. Eğitim bulursam yine yazarım buraya. 

Toplam Hit: 528 Toplam Mesaj: 5
procreate