folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlamaya Giriş
linefolder React, Typescript, Redux Eğitim Seti

React, Typescript, Redux Eğitim Seti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hacılar youtube baktım ancak sıfırdan bu şekil eğitime denk gelmedim. Genelde 2sini bildiğini var sayıp 1 ini anlattıkları videolar var. Udemy tarafındada React kursları hep ReactJS şeklinde. Daha önce bu konuda düzgün udemy de yada youtube da eğitim serisi görmüş olan varmı başlangıç seviyesinden başlayan? 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Buğday nasıl ekilir?

Tarla nasıl sürülür?

Un nasıl yapılır?

Tavuk nasıl yetiştirilir?

Ve kek nasıl yapılır?

Hepsini aynı anda ogrenemeyiz. Sırayla öğrenmemiz gerekiyor. Aynı şekilde hepsini bir insanin aynı anda anlatabilmesi de mümkün değildir. Eksik bilgilere sebep olur.

Önce typescript öğren. O syntaxı iyice bir benimse, basit appler yaz. Özelliklerini bolca kullanabileceğin şekilde.

Sonrasında temel react'a bak. State managementsiz bir şekilde mantığını kavra.

Sonra verilerini yönetirken yaşayacağın minik pürüzler için arayışa gireceksin zaten.

Heh, o sırada reduxa bak. Forumdan bir arkadaş da anlatmıştı sanırım reduxı. Buradan okursun basit bir şekilde açıklamış.

Mantık kabaca bu şekilde benim öğrenme stilime göre.

Yanlış/hatalı olduğunu düşünen varsa yanlış olan noktaları söylerse sevinirim.

end tarafından 31/Ağu/21 19:16 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Buğday nasıl ekilir?

Tarla nasıl sürülür?

Un nasıl yapılır?

Ve kek nasıl yapılır?

Hepsini aynı anda ogrenemeyiz. Sırayla öğrenmemiz gerekiyor. Aynı şekilde hepsini bir insanin aynı anda anlatabilmesi de mümkün değildir. Eksik bilgilere sebep olur.

Önce typescript öğren. O syntaxı iyice bir benimse, basit appler yaz. Özelliklerini bolca kullanabileceğin şekilde.

Sonra verilerini yönetirken yaşayacağın minik pürüzler için arayışa gireceksin zaten.

Heh, o sırada reduxa bak. Forumdan bir arkadaş da anlatmıştı sanırım reduxı. Buradan okursun basit bir şekilde açıklamış.

hocam yazılım geçmişim olduğu için ve bu 3 konuya da parçalı aşina olduğum için hepsine ayrı ayrı zaman ayırmama gerek olmadığını düşünüyorum. o yüzden bu şekilde olan bir eğitim seti varsa ileri sararak önemli noktaları anlayıp işime gücüme bakmak istiyorum. malüm hayat şartları, üretmekten temiz temiz serin serin öğrenmeye zaman kalmıyor ne yazikki :/

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    end bunu yazdı

Buğday nasıl ekilir?

Tarla nasıl sürülür?

Un nasıl yapılır?

Ve kek nasıl yapılır?

hocam yazılım geçmişim olduğu için ve bu 3 konuya da parçalı aşina olduğum için hepsine ayrı ayrı zaman ayırmama gerek olmadığını düşünüyorum. o yüzden bu şekilde olan bir eğitim seti varsa ileri sararak önemli noktaları anlayıp işime gücüme bakmak istiyorum. malüm hayat şartları, üretmekten temiz temiz serin serin öğrenmeye zaman kalmıyor ne yazikki :/

Hocam yazilim geçmişin olsa da olmasa da biraz vakit alacak şeyler bunlar.

Yani internette her seferinde bir problem aratarak halledebilirsin ama bence daha çok vakit kaybettirir.

Tabii bunlar benim şahsi görüşüm.

Typescript temel syntax ve structure öğrenip bodoslama dalmayi dene o halde. 

React + redux kursları gırla çünkü. Proje içinde uygularken daha rahat oluyor öğrenmek.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek

üniversitelerde bile öncelik typescript de uzmanlaş derler öncelik

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
Toplam Hit: 1784 Toplam Mesaj: 5
eğitim seti redux typescript react