folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Reklam Sektöründe Çalışan Ya Da Bilgisi Olan

Reklam Sektöründe Çalışan Ya Da Bilgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

merhaba müritler, reklam sektöründe işlerin nasıl yürüdüğüyle alakalı bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlar var mı aramızda? aynı zamanda hayata geçirmeyi de düşündüğüm bitirme projem ile alakalı birkaç soru soracağım. varsa pm bekliyorum.

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konu ile ilgili fazla bilgim yok ama herhangi bir reklam ajansından istediğin bilgiyi öğrenebilirsin

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

nasıl bir proje üzerinde çalışıyorsun? sektörde değilim ama yakın zamanda olacağım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Var :) neleri merak ediyorsun?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Var :) neleri merak ediyorsun?

sektöre aracı firma olarak gireceklere neler tavsiye edersin?

ajanslarla ilişki nasıl olmalıdır?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Aracı firma derken neyi kast ettin anlayamadım, biraz daha açarmısın ?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Reklam çok geniş bi kavram biraz daha açarsan yardımcı olabilirim mesele reklam sektörünün hangi dalı ? 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue-hack
    blue-hack's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    g2k bunu yazdı

merhaba müritler, reklam sektöründe işlerin nasıl yürüdüğüyle alakalı bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlar var mı aramızda? aynı zamanda hayata geçirmeyi de düşündüğüm bitirme projem ile alakalı birkaç soru soracağım. varsa pm bekliyorum.

reklam sektöründe bildiğim kadar atılgan olmak ve ağzın iyi  laf yapması gerekir

Geri Dönüş
Toplam Hit: 869 Toplam Mesaj: 8