folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Samsung Galaxy S Güncelleme - İce Cream 4.0.3 Yardım

Samsung Galaxy S Güncelleme - İce Cream 4.0.3 Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Telefonu ilk kez güncelliyeceğim arkadaşlar suan root yapdım 2.1 le fakat market açılmıyor bu işlmeleri daha önce yaşamış olan varsa anlatabilirmi ?

Aslında şöyle market hesabıma bağlanamıyorum senkronizasyon olmuyor anlamadım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyak63
    manyak63's avatar
    Erkek

Kardeş bana ulaş!

Android Hakkında Herşey! - www.androidcim.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

ice cream güncellemesi cıktı mı ki. Mayısta cıkıcaktı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyak63
    manyak63's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar siz boşverin resmi güncellemeyi ben galaxy s kullanıyorum ben yaptım çokta güzel çalışıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyak63
    manyak63's avatar
    Erkek

buyrun benim sitemdeki anlatım sorun olursa siteden yorum atın size dönmeye çalışırım en kısa zamanda :)

http://www.androidcim.com/i9000-galaxy-s-ics-android-4-yukleme/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

stabil değildir o ya daha DHDye gelmedi ya :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kazekage bunu yazdı:
    -----------------------------

Telefonu ilk kez güncelliyeceğim arkadaşlar suan root yapdım 2.1 le fakat market açılmıyor bu işlmeleri daha önce yaşamış olan varsa anlatabilirmi ?

Aslında şöyle market hesabıma bağlanamıyorum senkronizasyon olmuyor anlamadım

fabrika ayarlarına döndür korkma güncelleştirme gitmez sonra yeniden ekle gmail hesabını düzelier :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek
    Bende root yapmistim S2 yi fakat islemden sonra ekranin renk kalitesi gitti ekran soldu. Endiselendim biraz da korktum cunku servise gittiginde rootlu haline garanti islemedigini soylediler. Biraz daha arastirdim ve Android'in 2.3.5 surumunu kurdum goruntu eski haline dondu Telefob Root suz haline geri geldi ekran kalitesinin kaybolmasindan korkup tekrar root icin ugrasmadim. Root ettikten sonra kullanilan ve markette ki uygulamalri gosteren uygulamalar var onlari denesen nasil olur acaba. markete girmekte sonuc alamasan endiselenme root'u isletim sistemini guncelleyerek kaldira biliyorsun. suna da dikkat et ; telefon ke dine formt atiyor bilgilerini yedeklemeyi unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

bir gün benim de s2 m olacak :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

HTC evo 3d için var mı güncelleme peki ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

roccocan bunu yazdı:
    Bende root yapmistim S2 yi fakat islemden sonra ekranin renk kalitesi gitti ekran soldu. Endiselendim biraz da korktum cunku servise gittiginde rootlu haline garanti islemedigini soylediler. Biraz daha arastirdim ve Android'in 2.3.5 surumunu kurdum goruntu eski haline dondu Telefob Root suz haline geri geldi ekran kalitesinin kaybolmasindan korkup tekrar root icin ugrasmadim. Root ettikten sonra kullanilan ve markette ki uygulamalri gosteren uygulamalar var onlari denesen nasil olur acaba. markete girmekte sonuc alamasan endiselenme root'u isletim sistemini guncelleyerek kaldira biliyorsun. suna da dikkat et ; telefon ke dine formt atiyor bilgilerini yedeklemeyi unutma.

"Usb JIG" diye aparat var onu kullandiginda telefon hic rootlanmamis gibi eski sifir halini aliyor.. Yazilim olarak tabi :)  

Piyasada satiliyor arastir istersen. Bende aldim s2 2.3.6 version yuklu... Rootlamak istemiyorum acikcasi bisey olursa diye korkuyorum :) isin yoksa ugras dur...

Toplam Hit: 1814 Toplam Mesaj: 11