folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Samsung Telefon Rehberden Kişileri Silme Problemi

Samsung Telefon Rehberden Kişileri Silme Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

6-7 ay oldu samsung a geçeli babamda da başka model var ondada aynı problem şikayetlerdede samsungla ilgili bu şikayet çok fazla

adamı kayıt ediyorum yada yeni kayıt olmasına gerek yok 2 gün önce arayıp konuşuyorum 2 gün sonra kişi rehberde yok çöp kutusunda felan bulursam ne ala 

bıktım vallaha

DJ_Alper tarafından 06/Kas/23 09:12 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Yani çok yeni kayıt ekleyen birisi değilim fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Samsung ve android telefonlarda genelde kayıt ederken kişinin nereye kayıt edileceği bir seçenek var. Atıyorum birden fazla gmail hesabı yüklü ise farklı gmail hesabına o kişiyi kaydediyor olabilirsin. 

Kayıt ederken sim kart, bu telefon gibi seçenkeleride deneyebilirsin.  

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Prens
    Prens's avatar
    Erkek

Hocam Samsung iki telefonum varken bende aynı sorunla karşılaştım ikisinde de çözümü senkronizeyi kapatarak yaptım telefonda otomatik senkron açık olunca bağlı olduğu mail e daha önceden yüklenen yedekleri geri çekiyor ve yeni kaydettiklerin gözükmüyor ben onu kapatarak çözdüm birde telefon da kişileri göster de hepsi ni seçip öyle bak istersen sadece sim yada telefon veya mail olarak degil

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gmail senkronizasyonu kapat düzelir. Buga giriyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

senkrizasyon işime gelmiyor açıkcası herşeyi yıllardır yedekleyen biri olarak 

samsung kişiler uygulamasında depolamada veri sil yap demiş

bir kaç birşey yazmış onlarıo denedim yine silerse artık kapatacam mecbur

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 718 Toplam Mesaj: 5
samsung un amk