Satılık Canon 5D Mark 2 Set

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prototype461y5k
    prototype461y5k's avatar
    Erkek

Herkese merhaba,

Akdeniz Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi sinema ve televizyon öğrencisiyim yeni kamera almak için eski makinemi satmak zorundayım o nedenle satışa koydum. Ekipmanların hepsine iyi baktım.  Sounları olanı da yanına yazdım. Normal fiyatı 35.000 belirlemiştim TBT özel 30.000 güzel olur diye düşündüm. Eğer gerekirse biraz daha inebilirim. Gönül ister ki ilk göz ağrımı satmayım ama ekonomi malum...

Ekipman Listesi:

Canon 5D Mark ii

Canon BG-E6

Canon 24-105mm f4

Canon 50mm f1.4

Sandisk extreme 64gb 120/Mbs*

Canon 430EX II

Yongnuo YN660 (Flaşın ön yüzündeki kırmızı plastiğin üst kısmında çatlama var.)

YN560 TX II

Canon LP-E6N

Ayex LP-E6

SanDisk ImageMate PRO USB-C Multi-Card Kart Okuyucu

Nikon marka sırt çantası

Sandisk 4gb cf

Sahibinden Linki

Edit:

Güncel shutter sayısı: 36.346

PsychoDawn'ın önerisi üzerine ilanı kaldırdım.

prototype461y5k tarafından 24/Nis/24 01:10 tarihinde düzenlenmiştir

Ânı yakala
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

hacı o nasıl telefon numarası aklım gitti aq

edit: açıklamaya "Daha fazla fotoğraf için lütfen iletişime geçiniz." yazmışsın.

hayırlı satışlar :) 

EnableTurk tarafından 23/Nis/24 01:29 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prototype461y5k
    prototype461y5k's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

hacı o nasıl telefon numarası aklım gitti aq

edit: açıklamaya "Daha fazla fotoğraf için lütfen iletişime geçiniz." yazmışsın.

hayırlı satışlar :) 

Sadece 10 tane yükleme yapabildiğim için öyle yazmıştım 😅. Teşekkür ederim.

Ânı yakala
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

tel numarası gerçekse harika bir numara :) 

5d mk2 iyi durumda olsaydı koleksiyonluk olarak düşünebilirdim 5D serisinin bende özel bir yeri vardır ama baya kötü durumda kozmetik olarak. 
    gördüğüm kadarıyla lenslerin de durumları pek iyi görünmüyor. 
    tavsiyem parça parça satman olur böyle bir seti kimse almak istemeyecektir. 
    cihaz günümüz teknolojisine göre baya eskide kalmış bir cihaz bunu ancak fotograf'a yeni başlayan ve özellikle fullframe isteyen birine satabilirsin. aksi halde herkes gidip fuji alıyor. fiyat performansta piyasayı domine ediyor. 
    yada meraklısını bulacaksın ama dediğim gibi cihaz durumu çok kötü kozmetik olarak. hayyamda hala 5d classic'i sıfır ayarında bulabiliyorsun mk2 istemediğin kadar var zaten mk3 leri saymıyorum bile. 
    sen ne düşünerek bu cihazı edindin bilmiyorum ama yeni alacağın cihaz konusunda tavsiye istersen bütçeni söyle bir şeyler bakalım. pişman olacağın seçimler yapmanı istemem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prototype461y5k
    prototype461y5k's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı

5d mk2 iyi durumda olsaydı koleksiyonluk olarak düşünebilirdim 5D serisinin bende özel bir yeri vardır ama baya kötü durumda kozmetik olarak. 
    cihaz günümüz teknolojisine göre baya eskide kalmış bir cihaz bunu ancak fotograf'a yeni başlayan ve özellikle fullframe isteyen birine satabilirsin. aksi halde herkes gidip fuji alıyor. fiyat performansta piyasayı domine ediyor. 
    yada meraklısını bulacaksın ama dediğim gibi cihaz durumu çok kötü kozmetik olarak. hayyamda hala 5d classic'i sıfır ayarında bulabiliyorsun mk2 istemediğin kadar var zaten mk3 leri saymıyorum bile. 
    sen ne düşünerek bu cihazı edindin bilmiyorum ama yeni alacağın cihaz konusunda tavsiye istersen bütçeni söyle bir şeyler bakalım. pişman olacağın seçimler yapmanı istemem.

Geri dönüşün için teşekkür ederim. Makine alacağım zaman paramın yettiği tek makineydi diye söyleyeyim. Tek tek satacağım ve dediklerini göz önünde bulunduracağım. Sony a7 iv almayı düşünüyorum sigma 24-70 f2.8 ile. Sen ne tavsiye edersin. Kullanim alanım çoğunlukla video olduğu için Sony almayı düşündüm. Öğrendiğim kadarıyla iso performansı da kötü değil. 

Ânı yakala
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    prototype461y5k bunu yazdı
    PsychoDawn bunu yazdı

Geri dönüşün için teşekkür ederim. Makine alacağım zaman paramın yettiği tek makineydi diye söyleyeyim. Tek tek satacağım ve dediklerini göz önünde bulunduracağım. Sony a7 iv almayı düşünüyorum sigma 24-70 f2.8 ile. Sen ne tavsiye edersin. Kullanim alanım çoğunlukla video olduğu için Sony almayı düşündüm. Öğrendiğim kadarıyla iso performansı da kötü değil. 

a7 iv gayet güzel bir tercih ama sigma 24-70 2.8 yerine tamron 28-75mm f/2.8' e bir bak derim. hem fiyat olarak daha uygun hemde fiyatına göre çok başarılı. sigma 24-70 bir süre kullandım ve kenara attım ilk fırsatta da elden çıkardım. tamron 28-75' e uzun bir süredir yükseliyorum ( çok yakına netleyebiliyor, keskinliği, autofocus performansı vs hoşuma gidiyor) ama ben illa sigma istiyorum diyorsan sigma 18-35mm f/1.8 video için harika bir lenstir bulabilirsen... bir dönem red kamerayla kit olarak verilirdi. binlerce müzik klibi sadece bu lensle çekildi.