folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık İşlemci Anakart Ekran Kartı Ram Ve Sıvı Soğutma

Satılık İşlemci Anakart Ekran Kartı Ram Ve Sıvı Soğutma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba ,

İlandaki parçalarımı sistemimi güncellediğim için satıyorum. Ürünler yeni parçalar gelene kadar kullanılıp dün ittibari ile kutularına kaldırılmıştır.  Sahibinden linki aşağıdadır.

Parça Listesi

İntel i5 9600K

GİGABYTE  Z390 Gaming X

Sapphire RX580 Nitro + 

Corsair Vengeance RGB PRO 8X4 32GB

Corsair HYDRO Series H115İ Sıvı soğutma

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-intel-9600k-plus-gigabyte-z390-gaming-x-sistem-1083711632/detay/

Forumdan almak isteyen olursa fiyatda kolaylık yapmak için elimden geleni yaparım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Arkadaşın tahribatta kefil olduğum mürit olması şöyle dursun reelde de sonuna kadar güvenebileceğim çocukluk arkadaşımdır kendisi,

Parçaları birlikte bilgisayar topladığımızda aynı anda almıştık yine birlikte sistemlerimizi yükseltme kararı almış olduğumuzdan satmaya karar verdik 

Almayı düşünen arkadaş gönlünü ferah tutabilir.

İyi satışlar 

..Morali hep bozuk olan insan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

Arkadaşın tahribatta kefil olduğum mürit olması şöyle dursun reelde de sonuna kadar güvenebileceğim çocukluk arkadaşımdır kendisi,

Parçaları birlikte bilgisayar topladığımızda aynı anda almıştık yine birlikte sistemlerimizi yükseltme kararı almış olduğumuzdan satmaya karar verdik 

İyi satışlar 

Tesekkurler gönlümuzu ferah tutatarak alisveris yapabiliriz

Ferah tutmadan alisveris yapmak istemeyenler sifir ve garantili bundan daha iyi bir pc yi ayni fiyata alabilir aa dur bunda sivi sogutma var.. fuck that kimin umurunda sifir sifirdir... 

Garanti varmi yoksa kefil oldugun gibi garantiside sanami ait bro

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

İyi satışlar 

Tesekkurler gönlümuzu ferah tutatarak alisveris yapabiliriz

Ferah tutmadan alisveris yapmak istemeyenler sifir ve garantili bundan daha iyi bir pc yi ayni fiyata alabilir aa dur bunda sivi sogutma var.. fuck that kimin umurunda sifir sifirdir... 

Garanti varmi yoksa kefil oldugun gibi garantiside sanami ait bro

Ordaki gönlünü ferah tutabilir kısmını fark edilebileceği üzere arkadaşım sitede çok aktif biri değil ciddi anlamda satın almayı düşünen arkadaşların aklında acaba dolandırılır mıyım param boşa gider mi gibi endişe edilebilecek bir durumun oluşmaması için yazdım

Bende forumu aktif olarak takip eden ve e ticaret, alışveriş konusunda birden fazla başlık açmış yine birden fazla ürünü müritlere memnuniyet duyacağı şekilde ulaşmasını sağlayıp ,satışını gerçekleştirmiş biri olarak arkadaşıma destek olmak istedim

Fİyat konusunda arkadaş demiş zaten kolaylık yapıcam diye fiyatı uygun bulmayabilirsin hocam tahribat için özel fiyat belirtilmemiş dikkat ettiysen dm den iletişime geçebilirsin kendisiyle  , kendisiyle iletişime geçtin mi ciddi alıcı mısın, sahibinden ilanının açıklamasınını okudun mu ,ürünlerin ne zaman

alındığıyla da ilgili bilgiler paylaşılmışken gelip 2. el ürün ticaretinin yapıldığı başlık altında baltalamak amacı ile yazdığını düşündüğüm ,  fuck lı maklı garantisi sen misin , gibi söylemlerde bulunmak pek yakışık olmamış hocam 

Kİn güdecek değiliz tabiki de almayı düşünüyorsan iletişime geç kendisiyle ben inanıyorum ki yardımcı olacaktır fiyat noktasında da.

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Uzun uzun yazmaya uzatmaya gerek yok, yok araba fiyatlari nie boyle oldu yok ev fiyatlari nie boyle oldu die yakiniyoruz al iste bu yuzden boyle..

Kullan kullan az zararla sat yenisini al

Kasa yok psu yok ssd yok

En kotusu 3k tutsa bunlar

14500 yapar 13 14 liraya 3050 li sistemler var sifir garantili...

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Dostum sen git 3050 li sistem al.  Herkes her ürünü istediği fiyata satabilir. Bu fiiliyatta maks zararı kendine satamamak olur. Senin düzeyinde minimal konuya bakacak olursak 12 gb rami olan telefon 30k ya satılırken 6gb rami olan telefon 40k ya satılamaz gibi düz mantık yorum olmuş.  Ama satılıyor oluşan bir piyasa var ve talep var.

Ürünleri sırf ekran kartını besleyebilmek için yeni işlemciye geçmek durumunda kaldığım için değiştiriyorum. Az zararına falan demen komik olmuş.Çünkü esasen çok zararına oluyor. Bu iş keyif işi herkes parası kadar bişeyler yapmaya çalışıyor sonuçta. Senin birşeyleri pahalı bulmanı kıt kanaat kazandığın belki paranın daha değerli olması isteğinide anlıyorum. Ama nedenini burada aramaya çalışman sorumlu tutman biraz alakasız . 2. el araba falan demişsin Ben bu sistemi topladığımda o parayla şahin alabilirdin mesela aynı paraya hadi al şimdi şahini 70k ya ya da direkt ihtiyacım var falan de ona göre sana destek atalım.

Oradaki her ürünü ricam sahibindendeki en düşük fiyatlarla topla ve toplamı bana söyle. Piyasasını bilmediğin ürünlere lütfen daha temkinli yorum yap.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Yemin ediyorum  fiyatlara  alışamadık mk 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    armn35 bunu yazdı

Dostum sen git 3050 li sistem al.  Herkes her ürünü istediği fiyata satabilir. Bu fiiliyatta maks zararı kendine satamamak olur. Senin düzeyinde minimal konuya bakacak olursak 12 gb rami olan telefon 30k ya satılırken 6gb rami olan telefon 40k ya satılamaz gibi düz mantık yorum olmuş.  Ama satılıyor oluşan bir piyasa var ve talep var.

Ürünleri sırf ekran kartını besleyebilmek için yeni işlemciye geçmek durumunda kaldığım için değiştiriyorum. Az zararına falan demen komik olmuş.Çünkü esasen çok zararına oluyor. Bu iş keyif işi herkes parası kadar bişeyler yapmaya çalışıyor sonuçta. Senin birşeyleri pahalı bulmanı kıt kanaat kazandığın belki paranın daha değerli olması isteğinide anlıyorum. Ama nedenini burada aramaya çalışman sorumlu tutman biraz alakasız . 2. el araba falan demişsin Ben bu sistemi topladığımda o parayla şahin alabilirdin mesela aynı paraya hadi al şimdi şahini 70k ya ya da direkt ihtiyacım var falan de ona göre sana destek atalım.

Oradaki her ürünü ricam sahibindendeki en düşük fiyatlarla topla ve toplamı bana söyle. Piyasasını bilmediğin ürünlere lütfen daha temkinli yorum yap.

Komiksin lan ayda xxk kazanan adama dedigin laflara bak, he sikistiysan ben sana atayim destek ayipsin milleti silkmeye çalışma:)

Ikinci el ikinci eldir 24k lik sim direksiyon setimi daha 22 ay garantisi olmasina ragmen 19k ya ilana koydum toplamda 20 saat anca kullanildi senin mantigina gore 23 den falan koymam lazim

Garantisiz ortalama 3 yil kullanilmis bir pc nin guncel fiyata satilmasi bana komik geliyor, dedigin gibi isteyen istedigini alir varsa oyle bir enayi satarsin :))

DestinatioN tarafından 08/Mar/23 19:03 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Sen çok yanlış anlamışsın ve kompleks yaptın sanırım. Milleti silkelemeye çalışan birisi de yok çok içselleştirme bu durumları. Ayda 50K diye dökülüverdin çok büyük paraymış ve kazancını sormuşuz gibi sen bol bol gir alakalı alakasız herşeyi yorum yapmaya devam et kesin kazanıyorsundur. Sen bunları yazarken de bu parçalar sahibinden üzerinden 10750 TL ye satıldı kargolandı. 

Toplam Hit: 694 Toplam Mesaj: 9
sistem rx580 i59600k