Satılık Wallwasher Led

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hacılar hocalar elimde 100 cm wall washer var 2 adet 36w rgb alüminyum kasa ve ıp65 fiyatlara internetten baktığımda ortalama 340/400 tl civarında . Adet başı 175 tl diyorum. Pm le ulaşın detay vereyim :)

bamboocha tarafından 15/Haz/19 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

neden görsel yok?? belki birisinin ilgisini çeker, neden pm ?? yaz herşeyi olu orta isteyen pm atsın sana, illa detay için pm mi atıcaz ?? tbt ye aykırı konular bunlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

neden görsel yok?? belki birisinin ilgisini çeker, neden pm ?? yaz herşeyi olu orta isteyen pm atsın sana, illa detay için pm mi atıcaz ?? tbt ye aykırı konular bunlar.

Valla hocam dışardayım diye resim koyamadım ama seni mi kırıcaz :) letgo link koysam iş görür mü ?

Led Wallwasher
    https://letgo.onelink.me/O2PG/8f6eeb49

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Hacılar hocalar elimde 100 cm wall washer var 2 adet 36w rgb alüminyum kasa ve ıp65 fiyatlara internetten baktığımda ortalama 340/400 tl civarında . Adet başı 175 tl diyorum. Pm le ulaşın detay vereyim :)

hocam gönder bana pm atıyorum

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

hocam gönder bana pm atıyorum

Yolladım hocam

Toplam Hit: 1000 Toplam Mesaj: 5
outdoor led wallwasher