folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Scanner Hakkinda...

Scanner Hakkinda...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek

Aslinda bu konu buraya yazilmaz bende biliyorum
    ama simdiden kusura bakmayin arkadaslar dostlar kankalar abiler ..
    Sorunuma gelicek olursa bende 3000 sayfalık 2 tane kitap var 1500+1500 olayi birisi bitti zorda olsa bişiler ederelk yparak 1 haftada kitabi hem scan ettim hem bmp olarak kaydediyordu jpg yaptim we daha sonra bu jpg dekı yazilari ABBYY FineReader 7.0 Professional Edition yardimi ile aldim iste copy past word olarka kaydetme derken bitti bunu daha kolay yapmak icin mesela scan ederken word olarak atmasi yani ikisini bir anda yapma sansim warmi yada ona benzer bir program warmi? scan+word aynı anda hem scan ederken hemde wrd olarak acma sansimiz warmi bilgi verin . düsüncelerinizi ve yardim edin kalin saglicakla eywallah

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Msndede dediğim gibi Hp scannerların içinden böle bir program gelior die bilorum.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    saol kanka o aklımda :=) ama bulamadı kbirde diğerlerine soralım dedık iste:)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
Toplam Hit: 1522 Toplam Mesaj: 3