SEO Kötü Gitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bir süre önce ve websiteme SEO uyguladım fakat Google aramalarında daha geri sayfaları düştük bunun sebebi ne olabilir Bir de Google'a iletişime geçebilir miyiz bu konuda?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

SEO her sektöre, her anahtar kelimeye ve rakiplere göre ayrı ayrı kurgulanan bir işlem. Ne yaptınız, nasıl yaptınız vb. bununla ilgili bilgiler domain, anahtar kelime olmadan şu şekilde yapar ve kurtulursun demek imkansız. Ayrıca Google ile iletişime geçmekte bu konuda söz konusu değil. Toparlanır mı evet zor mu olur sıfırdan yapmaya göre evet. Belki anlık bir dalgalanma içinde olabilir misin? Buna da evet şu an hiç bilinensiz bir denklem konu :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Piyasada SEO'cuyum diye gezinen arkadaşlardan paket almış olabilir miyim hocam ?

Birde SEO denilen şey olup olmadığı bile belli değil.

Yaklaşık 1 senedir de google'da hergün dalgalanma olduğu için, siteniz bir müddet sonra eski haline gelebilir.

İyice işi karıştırmadan sitenizde herhangi bir değişim yapmamanızı öneririm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

bende karsılastım eski haline dönebilir bazen calısma yaptıkca psikopatca sıralamaları kontrol ettiğim oluyo bu aralar sık karsılasıyorum nedense. bence bi süre bekle eğer calışmayı kendin yaptıysan gözüne yanlıs olabilir dediğin şeyleri düzenle ve bi süre bekle derim. 

birde komiğime giden bişey var hacı google la iletişime geçtin diyelim ne yapıcan gerçekten merak ediyorum 3 5 ateşliyim bi düzeltin falan mi dicen :D sebebsizce güldüm affola

Evrim içi mürit..laugh is live..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

SEO her sektöre, her anahtar kelimeye ve rakiplere göre ayrı ayrı kurgulanan bir işlem. Ne yaptınız, nasıl yaptınız vb. bununla ilgili bilgiler domain, anahtar kelime olmadan şu şekilde yapar ve kurtulursun demek imkansız. Ayrıca Google ile iletişime geçmekte bu konuda söz konusu değil. Toparlanır mı evet zor mu olur sıfırdan yapmaya göre evet. Belki anlık bir dalgalanma içinde olabilir misin? Buna da evet şu an hiç bilinensiz bir denklem konu :)

gereksiz seo işiyle uğraşanlara versem 100 - 500 para. sevmediğim rakip site adresini gereksiz yerlere backlikletsem sıralaması düşermi adamın.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

gereksiz seo işiyle uğraşanlara versem 100 - 500 para. sevmediğim rakip site adresini gereksiz yerlere backlikletsem sıralaması düşermi adamın.

cıx o kadar kolay olsa herkes yapmaz mıydı? Karşı tarafın çalışma yoğunluğu vb. de önemli tabi ki. Bi ara uzun uzun yazarım. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Gelen düşük pa da spam linkleri engelle içerikleri spinne birkaç gün sonra google speedtest sitesinden günde 10 15 defa hız testi yaptır bekle

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Google ile iletişime geçmekten kastım web sitemde SEO güncellemesi yaptıktan sonra arama sonuçlarında düştü ama illegal birşey yapmadım neden böyle oldunun cevabını sormakti.

Yaptığım şey ise Seobility sitesinin sonuçlarından yola çıkarak SEO puanını yükseltecek şeyler. Örneğin resimlere tag eklemek, https, site formatı ile alakalı özgün makaleler yazmak vs. 

Bugün tekrar kontrol ettiğimde sonuçların daha iyiye gittiğini gördüm. Belki dediğiniz gibi bir süre sonra çok daha iyi olur.

Şimdilik en büyük eksiğimiz backlink, o konuda destek veya hizmet veren varsa görüşebiliriz.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 1511 Toplam Mesaj: 8
seo google iletişim