folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Shockwawe Flash Hatası Alıyorum

Shockwawe Flash Hatası Alıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Film,dizi vs. izlerken veya flash tabanlı herhangi bir oyun oynadıgım zaman belirli bir süre sonra "Aşşağıdaki eklenti bozuldu: Shock wawe Flash" diye bir hata alıyorum ve kapat butonu geliyor. Bazende görüntü donuyor ve bilgisayar yeniden başlıyor. Tarayıcılarımı silip tekrar yükledim. Adobe'nin sitesinden en son sürümünü indirdim fakat hala bu sorunu çözemedim. Google'da arama yaptım ama ordanda sonuç çıkmadı. 1-2 aydır bu sorun mevcut ama çok sık yaşamaya başladım. Yardımcı olabilicek müridler varsa büyük bir sıkıntıdan kurtarıcaksınız beni. Bilgisayarımı kullanamaz oldum.

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

browserdan eklentilerinden Java depleyment toolkit eklentisini devre dışı bırak. büyük ihtimalle üzelicektir.genelde ordan yapar o hataları. çok lu video sayfalarında yapar genelde. eger tüm browserlarda

aynı hatayı vermeye devam ederse script kodlu bi zararlı olabilir bilgisayarında.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Söylediğin eklentiyi Chromede devre dışı bıraktım fakat yine aynı hatayı aldım. Bu da işe yaramadı:(

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek

başka browserda da alıomusuno hatayı.. chrome a takılma.. önce onu tespit et.. problemin java mı browser mı yoksa pc ne sızmış bi zararlıda mı.. onu anlamak lazım önce. iyi analiz et olayları.

bi de adobe ayarlarında web depoloma ayarlarını temizle bi.. ( flashlı bi sayfada saga tıkla GENEL ayarları seç. açılan sitede, solda web depolama ayarlarını bul tıkla.. eski girdigin siteleri görüceksin

tamamını sil)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Operada denedim şimdilik hata almadım hiçbir eklenti kurulu değil çözülmüş gibi görünüyor. Chromede gene aynı hatayı verdi. Web depolamadaki kayıt edilen tüm siteleri sildim. Birde bu şekilde deniyorum chromede. Sanırım tarayıcı kaynaklı sorunum. En azından artık 1 tarayıcım çalışıyor. Çok saol. Chromede devre dışı bıraktığım eklenti opera'yıda mı etkiliyormuş :/

Düzenleme: Yok opera'da hata raporu veriyor. Olmamış

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Yukarı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Yukarı :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

chrome da kronik bir sorundur

flash , shockwave ve divx çöküyor

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Felony bunu yazdı:
    -----------------------------

chrome da kronik bir sorundur

flash , shockwave ve divx çöküyor

-----------------------------

Hocam sadece chromede sorun değil ki. Bende hepsinde sorun var. Firefox ve Chrome de Shock wawe,kapat hatası veriyor. Opera hata raporu veriyor, ie kapat hatası veriyor. Pes ettim artık yok herhalde çaresi, bulamadım. Onu sil, bunu yükle, şunu güncelle, virüs taraması yap, düzelmedi gitti. 1-2 güne daha çözemezsem sorunu atıcam formatı. Baktım düzelmiyor atıcam kasayı çöpe :|

Toplam Hit: 1536 Toplam Mesaj: 9