folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Sıkıntılı Durumlarda Sitenin Görüntüsünü Alma [E-Tespit]

Sıkıntılı Durumlarda Sitenin Görüntüsünü Alma [E-Tespit]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ben arkadaştan öğrendim böyle bişey olduğunu, belki yasal bi sıkıntınız olur işinize yarar diye paylaşıyorum. pek bilinen bişey değil sanki.

atıyorum başınıza bi iş geldi, web sitesinin ekran görüntüsünü alırsanız adam diyecek ki "bunu paintte yaptı" 

buraya giriyorsunuz: https://e-hizmet.tnb.org.tr/tespit/public/main.xhtml

üstten yeni tespit e tıklıyosunuz, sonra kimlik bilgilerini verince size bi browser açıyo. ordan istediğiniz siteye girip ekran görüntüsü alıyosunuz. sonra size bi numara veriyo. o numarayla notere gidip "benim bi e tespit vardı" diyosunuz , size çıkarıp noter onaylı olarak veriyor bu ekran görüntülerini. sayfa başı 30-40 lira dedi arkadaş. ama zaten karşı taraftan alırsınız bu parayı

mesela dün bi adam durduk yere facebooktan küfür etti, burdan aldım ekran görüntüsünü, müsait olunca noterden çıktı alıp mahkemeye vericem.

bu arada ufak not : normal facebooka bi türlü giremedim bu e-tespit dalgasından https://mbasic.facebook.com dan girebildim sadece

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

mukemmel bilgi, adamsin

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Süpermiş. Teşekkürler efenim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

çok iyiymiş, teşekkürler

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 929 Toplam Mesaj: 4
noter e-tespit