Şirket İcin Cep Telefonu Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba, 

Şirket çalışanları için akıllı telefon almamiz gerekiyor. (30/40Adet) . Whatsapp ve kamerası kullanılacak aktif olarak. Servise giden personel resimleri çekip whatsapp dan göndersin yeter. Bunun için önerebileceğiniz fiyat/performans telefonları paylaşırsanız sevinirim. Çok fazla model olduğu için işin içinden çıkamadım. (oppo - vivo - xiaomi - samsung vsvs) 

Bir diğer konuda android işletim sistemi olan bu telefonları kısıtlama şansımız olurmu uygulama kurulması ve özelleştirilmemesi açısından ne gibi kısıtlamalar yapabilirim. Fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vivo Y11S

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    McM bunu yazdı

Arkadaşlar Merhaba, 

Şirket çalışanları için akıllı telefon almamiz gerekiyor. (30/40Adet) . Whatsapp ve kamerası kullanılacak aktif olarak. Servise giden personel resimleri çekip whatsapp dan göndersin yeter. Bunun için önerebileceğiniz fiyat/performans telefonları paylaşırsanız sevinirim. Çok fazla model olduğu için işin içinden çıkamadım. (oppo - vivo - xiaomi - samsung vsvs) 

Bir diğer konuda android işletim sistemi olan bu telefonları kısıtlama şansımız olurmu uygulama kurulması ve özelleştirilmemesi açısından ne gibi kısıtlamalar yapabilirim. Fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

Telefon bende yok, ama. Hat lazimsa kurumsal, yardımcı olurum, fiyat vs anlaminda en ucuzunu ayarlarim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

google workspace kullanıyorsanız android cihazları kısıtlayabiliyorsunuz iş hesabını kurup.

bu telefonlara hat ta alacaksınız heralde. operatörlerle konuştunuz mu? böyle toplu alımlarda aylık int paketi + telefon şeklinde alıyor şirketler genelde.

vodafone kurumsal, turkcell kurumsal vs bi konuş bence hocam.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Teşekkürler herkese,

@mkyb hocam vivo nasıldır çok donma takılma yapar mı? Fiyat olarak şuan en uygun bu görünüyor. Ama donanımsal bilgim yok. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Teşekkürler herkese,

@mkyb hocam vivo nasıldır çok donma takılma yapar mı? Fiyat olarak şuan en uygun bu görünüyor. Ama donanımsal bilgim yok. 

Vivo'ya yakın bir telefon olarak aşağıdaki telefona bakmanıda öneririm.Bu özelliklere daha ucuzu yoktur diye düşünüyorum.Yaklasik 4-5 aydır yoğun olarak kullanıyorum bir sorun yaşamadım ama Prof.mykb onu önerdiysede vardır bir bildiği diye düşünüyorum.

https://m.n11.com/urun/infinix-hot-10-play-3-gb-32-gb-infinix-turkiye-garantili-2407438?magaza=reyontek&renk=siyah

Toplam Hit: 552 Toplam Mesaj: 6
smartphone xiaomi oppo