folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Snaptube Ücretsiz Video Ve Müzik İndirici Android

Snaptube Ücretsiz Video Ve Müzik İndirici Android

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

SnapTube,  youtube dahil bir cok siteden ucretsiz hizlica  video ve mp3 indirmeyi saglayan basit bir uygulama 

Bu uygulama kendi listesinin 11 alt kategorisinden de arama yapabileceğin ve bir çok arama seçeneği olan bir uygulama. Üstelik bu uygulama sayesinde popüler videoları, en çok izlenen videoları ve günün tavsiye edilen videolarını da kolayca bulabilirsin. 

Herhangi bir listeyi ya da videoyu aramak sanatçının ya da şarkının ismini yazmak kadar kolay. Arama sonuçlarına ulaştığında, videoyu oynatabilir ya da direk cihazına indirebilirsin. 

Videoyu indirdiğinde, hangi kalitede indirmek istediğini de seçebilirsin, böylece cihazında istediğin kadar yer kaplar. Sadece ses dosyalarını da indirebilirsin ki bu seçenek özellikle bir albüm ya da şarkıyı kaydetmek istediğinde oldukça pratik. 

Tüm indirme seçeneklerinin yanı sıra, SnapTube YouTube Downloader HD sayesinde YouTube uygulamasında olduğu gibi kanallarını yönetebilirsin. Bu yüzden bu uygulamayı resmi YouTube sayfasına bir alternatif olarak videolara ulaşmak ve sorunsuzca indirmek için kullanabilirsiniz...

Link:  https://www.snaptubeapp.com/tr/

Not:  Kendi alaninda ucretsiz olarak isini yapan en iyi program diyebilirim

Maldonado tarafından 28/Mar/18 01:24 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

internete bağlı olmasan bile herhangi bir Youtube videosunu kolayca ve hızlıca indirmeni sağlayan basit bir uygulama kısmını anlamadım ben. O nasıl oluyor?

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

internete bağlı olmasan bile herhangi bir Youtube videosunu kolayca ve hızlıca indirmeni sağlayan basit bir uygulama kısmını anlamadım ben. O nasıl oluyor?

Aciklamayi baska yerden direk kopyaladim. 

Internet bagli olmadan indirme yapmiyor.

Tesekkurler duzeltiyorum.

Toplam Hit: 1326 Toplam Mesaj: 3
android ve müzik video ücretsiz snaptube i̇ndirici