Soyağacı Programı (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Şimdi elimde 7 kuşak aile kayıtları mevcut... Uzun bir araştırma sonucu bunları karalama olarak döküman haline getirdim. Ama niyetim şu.. Böyle dedelerden çocuklarına kadar klasik şema olabilecek şekilde bunları girebileceğim bi program varmıdır? Ya da programlayacak olan var mıdır? (ücreti ne olur)

İstiyorum ki böyle isimleri altına fotoğraf ekleyebileyim ya da bilgiler ekleyebileyim (anne baba adı, doğum yeri tarihi...) 

Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

online bir çözüm var benim bildiğim:

https://www.myheritage.com.tr

ben de sevgiden yanayım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Seddar abi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı

İndireyim bakalım.. Ama benim kuruntularım mı nedir bilmem?  böyle ailevi bilgileri net ortamına girmek istemiyorum.. :)

Programi 360 total security ile tarattigimda bir tane virüs uyarısı veriyor sıkıntı olur mu?

FeRoCi tarafından 16/Şub/17 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı

Bunlar bilgi topluyor olmasın? Çok mu kuşkucuyum?

MyHeritage Hakkında

MyHeritage, şecere konusunda tutkusu ve Internet teknolojisine de hakimiyeti olan team of people tarafından kurulmuştur. Umudumuz dünyanın her yanındaki insanlar için Internet'in gücünü kullanarak ailelerinin geçmişini keşfetme ve mevcut bağlarını pekiştirme olanağı sağlamaktır.

2005'ten beri 1902'de Alman hacıları tarafından Wilhelma adıyla kurulan ve İsrail'de Tel Aviv yakınlarında bulunan şirin Bnei Atarot köyündeyiz.

Çevresindeki tarla ve bağlarla kurucu hacıların, biri geçici merkez binamız da olan, malikanelerinden esinlenerek ailelerimizin geçmişini araştırmak için geleceğin araçlarını kullandık. 2012'nin Şubat'ında, sürekli büyümemiz nedeniyle, yine İsrail'de Or Yehuda'daki sevimli yeni büromuza taşındık. Aynı zamanda ABD'nin Utah Eyaleti'nde Lehi'de ve Kaliforniya Eyaleti'nde Los Angeles'ta da bürolarımız ve pek çok ülkede çalışanımız ve temsilcilerimiz var.
    Soyağacı oluşturma ve tarihi içerik araştırma alanındaki buluşlarımız sonucu oluşturduğumuz devingen bir aile tarihi ağı sürekli olarak büyüyerek birçok aileye mutluluk getiren bilgiler bulunmasını sağlıyor. Yeni edindiğimiz örneğin World Vital Records ve Geni.com milyarlarca tarihi kaydın ve ilginç aracın, şimdiye kadar olmayan boyutlarda, genişleyen uluslararası bir topluma sunulmasını sağladı.
    Sizi siz yapanın araştırılmasında ve bulgularınızı aile üyeleriniz ve dostlarınla paylaşmak konusunda siz de bizim kadar arzulaysanız MyHeritage tam size göredir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

Html den anlayan arkadaşlar bir el atsanız..

https://www.tahribat.com/forum/aile-soy-agaci-istek-187309

tekuna tarafından 19/Şub/18 00:11 tarihinde düzenlenmiştir

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
Toplam Hit: 1688 Toplam Mesaj: 7
program aile kayıt nüfus soyağacı soy sülale