folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Spordan Anlayan Müritler !

Spordan Anlayan Müritler !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar pazar dan pazara spora başlamaya karar vrdim hem boyumu uzatıcam barfiks falan hem bileklerimi kalınlaştırıcam dambıl falan kaldırarak sizlerinde boy uzatma ve bilek kalınlaştırma konusunda fikirlerini dinlemek isterim bi de çok koşacağım için koşmadan önce acıktıgımda neler yememi tavsiye edersiniz? mesela salam sucuk türü cola türü şeyler dalağı aşırı derecede şişiriyor. neler yemeliyim ve neler yapmalıyım tavsiyeleriniz neler?

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msb
    msb's avatar
    Erkek

pazardan pazara yapdıgın spordan hiç bi şey bekleme kardeş bi gün yapıcaksın sağlam şekilde ertesi gün dinleniceksin bu şekilde yap ben bırakdım sporu bu şekilde çalışıyordum sabahları 4 -5 tane yumurta ye mekik şinav barfix  5 er set olarak görürsün :) gelişmeyi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

pazardan pazara spordan arkadaşın dediği gibi hiç bir fayda göremezsin spor dediğin olay her gün aynı düzen ve program ile yapılması gereken bir olaydır. haftadan haftaya yaptığın spor ile 1 mm. boyun uzarsa elini aç şükür et ve 2 rekat namaz kıl.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

bol yumurta baklagil ve et yicen ama hazırlanısına dikkat etcen sabahları yumurta yicen genelde kaç yumurta yiceksen mesela 4 yumurtanın birini tam kırcan  geri  kalan 3yumurtanın  sadece beyazını kullanıp sarısını atcan beyazında protein sarısında yağ var. yiyeceğin etler ızgara olcak kızartılmış yememeye dikkat et. ton balıgıda yicen sabah kahvaltıda süt içebilirsin spor yaparkende çok deil ama ara ara bir kaç yudum su iççen çok deil ani içtiğin sular seni şişirir şimdilik bu kadar bilek kası falan yaparkende protein tozu falan içme gerek yok sporu brakınca kasların balon gibi sönüverir ama doğal takılırsan taş gibi kalır benden bu kadar uykunada dikkat et bu arada pirinc pilavı ve baklagil yemegi unutma bu arada iyi çalışmalar  

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

Asosyal bunu yazdı:
    -----------------------------

pazardan pazara spordan arkadaşın dediği gibi hiç bir fayda göremezsin spor dediğin olay her gün aynı düzen ve program ile yapılması gereken bir olaydır. haftadan haftaya yaptığın spor ile 1 mm. boyun uzarsa elini aç şükür et ve 2 rekat namaz kıl.

her gün spor olmaz ama her pazar gibi az da olmaz yanlış biliyosun arkadaşım ama haftada 4 günü geçirmicen günlük çalışmaların 2 saati geçmicek spordan önce ve sonrada mutlaka koşcan. Öle dua ile boy uzamaz tevekkul diye bişi duymadınmı sen üzerine düşeni yapcan takdiri allaha brakcan namaz kılıp dua etmesin demiyorum yanlış anlama ama  duanın yeri ayrı sporun yeri ayrı  gercekten bilgi alıp öğrenmek isteyen kardeşlerimize adam akıllı bilgiler verin lütfen yararsız bilgileriniz kendinize kalsın 

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

hocam reklam gibi olmasın ama aylık menshealth dergisi var onu al. onda vücut geliştirme olsuun beslenme olsun baya iyi tavsiyeler var. ama sunuda ekliyim erkek dergisi sonucta seks tavsiyeleri ve seksi haatunlarda var hani ona göre :)

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

mirliva bunu yazdı:

Asosyal bunu yazdı:

her gün spor olmaz ama her pazar gibi az da olmaz yanlış biliyosun arkadaşım ama haftada 4 günü geçirmicen günlük çalışmaların 2 saati geçmicek spordan önce ve sonrada mutlaka koşcan. Öle dua ile boy uzamaz tevekkul diye bişi duymadınmı sen üzerine düşeni yapcan takdiri allaha brakcan namaz kılıp dua etmesin demiyorum yanlış anlama ama  duanın yeri ayrı sporun yeri ayrı  gercekten bilgi alıp öğrenmek isteyen kardeşlerimize adam akıllı bilgiler verin lütfen yararsız bilgileriniz kendinize kalsın 

benim tam olarak ne dediğimi anlamadan cevap yazmışsın. ben o namaz ve şükürü eğer pazar'dan pazara yaptığın spordan gerçekten verim alabiliyorsan yap dedim yani bir çeşit mizah incitmeden konu
    nun önemini vurgulamakta diyebiliriz. kaldı ki koşu işine değinmene gerek yok zaten arkadaş bunu büyük ihtimal biliyordur bu tüm sporlarda böyledir spordan önce koşu ve açma germe yapılmalıdır. neyse konumuz sen veya benim dediklerim değil.

dostum spordan verim almak istiyorsan 1. uykuna dikkat edeceksin 2. yediklerine dikkat edeceksin ekmeği az tüket yumurta, et ve sütü ihmal etme birde sakın gidip vucud geliştirme ilaçları alayım deme. o ilaç ve haplar bir çeşit imitasyon kas yapıcıdır sporu bırak aradan belirli bir müddet geçsin vucudun sarkmaya başlar. spora ilk başladığın günlerde vucudunda ağır ağrılar olacaktır ilk haftadan sonra bu ağrılar geçer. birde spor hergün yapılmaz demişler bal gibide yapılır güçlü bir metabolizman varsa tabi kide yaparsın. unutmadan şunuda söyleyeyim pekmezide ihmal etme dostum.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
Toplam Hit: 1055 Toplam Mesaj: 7