folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Stormgain İle Bulut Madenciliği İle Coin Kazanma

Stormgain İle Bulut Madenciliği İle Coin Kazanma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba.

Birkaç gündür iş yerinden bı abi stormgain diye bı uygulamadan bahsediyor. Merak ettim ben de indirdim. Denilene göre 4 saatte bir kazım yaparak 4 günde 10 dolar kazandırıyomus. Henüz bı işlem yapmadım. Referansli giriş yaptığım için 3 dolar verdiler bir de az önce kazım yaptım oradan biraz geldi o kadar. Yorumlarına filan baktım şikayet belirten birini görmedim. Eğer isterseniz deneyebilirsiniz 

Refli link: https://app.stormgain.com/friend/BNS114013723

Refsiz: https://app.stormgain.co

Edit: kayıt olurken bı bilgi istemiyorlar, sadece telefon numarami yazıp girdim o kadar.

paparozzi tarafından 11/Şub/22 14:02 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Refine hürmeten üye oldum lakin bonus falan vermediler. Mining network error hatası alıyor.. Canımız sağ olsun :)) 

yanak tarafından 11/Şub/22 15:37 tarihinde düzenlenmiştir

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Refine hürmeten üye oldum lakin bonus falan vermediler. Mining network error hatası alıyor.. Canımız sağ olsun :)) 

Eyvallah hocam neden öyle bı hata verdi bilmiyorum açıkçası

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    paparozzi bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

Eyvallah hocam neden öyle bı hata verdi bilmiyorum açıkçası

Hesap onay bekliyor olabilir.. Neyse işin görülsün gerisi boş :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rido59
    rido59's avatar
    Erkek

Uzun zamadır kullanıyorum ve bilgilendirme geçmek istiyorum. Üye olup uygulamadan kazım yapıyorsun 4 günde bir 10 dolar vermiyor. "BTC" cinsinden kripto madenciliği yaptırıyor. Ayrıca 10 dolar olduğunda parayı çekemiyorsun belli bir tutar olduğunda izin veriyor. Ben 1 ayda falan anca 10 dolar yapabilmiştim. Bu konuya ek olarak kazım yaptığın coinler "BTC" düştüğünde düşüyor. Kısaca özetlemek gerekirse coin fiyatı düşerse bakiyende düşüyor coin çıkarsa 4 günde dediğin gibi 10 dolara ulaşmakta mümkün olabilir.

zzzzzz...
Toplam Hit: 589 Toplam Mesaj: 5
#stormgain bulut madenciliği