folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telefon İşlerinden Anlayan Mueidler Bakabilir Mi?

Telefon İşlerinden Anlayan Mueidler Bakabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar ,

Elimde 1.5 senedir kullandığım Samsung M52 var değiştirmek istiyorum ...

Eşimde de yaklaşık 4 senedir kullandığı Xiaomi Note 8 Pro ...

İki cihazı da değiştirmek istiyorum 2 cihaz arasında kaldım ...

* Yeni çıkan HONOR 90 mi? (12gb/512)

* Samsung S20 FE mi? (8/256)

Hangisi daha mantıklı , birisi biraz daha eski bir model (S20fe) diğeri 2023 yeni çıkan bir model (Honor90) 

Hiç Huawei ve HONOR kullanmadigim için tereddüt ediyorum ama bir sıkıntı yasarmiyim? Yada hangisi daha mantıklı olur?

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Honor bilindiği üzere Huawei'nin yan şirketi. Malzeme kalitesi olarak çok iyi, sağlam cihazlar üretiyor. Eşim ve ben honor - huawei kullanıyoruz. Kamera olarak Bi sıkıntımız yok ama samsung bir adım öne çıkıyor diyorlar, kullananlar daha iyi bilir.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Selam arkadaslar ,

Hangisi daha mantıklı , birisi biraz daha eski bir model (S20fe) diğeri 2023 yeni çıkan bir model (Honor90) 

Hiç Huawei ve HONOR kullanmadigim için tereddüt ediyorum ama bir sıkıntı yasarmiyim? Yada hangisi daha mantıklı olur?

Redmi note 7 pro var bende s20 fe aldim ama xiaomi arayüzünden sonra cokçkotu geldi kullanamadim sattim yine rn7 ile devam 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Selam arkadaslar ,

Redmi note 7 pro var bende s20 fe aldim ama xiaomi arayüzünden sonra cokçkotu geldi kullanamadim sattim yine rn7 ile devam 

Xiaomi Alişan maalesef öyle 😁

Bende 5 Xiaomi kullanıp geçtim M52 ye ilk başta acayip gelmişti :) 

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Honor bilindiği üzere Huawei'nin yan şirketi. Malzeme kalitesi olarak çok iyi, sağlam cihazlar üretiyor. Eşim ve ben honor - huawei kullanıyoruz. Kamera olarak Bi sıkıntımız yok ama samsung bir adım öne çıkıyor diyorlar, kullananlar daha iyi bilir.. 

Valla HONOR 90 kamera olarakta çok ovuluyor ...

Ben kamera tarafında değilim , o kısma eşim takiliyor , bana genel anlamda stabillik yeter ve oyun oynadığım için biraz performans...

Sizde hangi cihazlar var?

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

Huawei y7 2019 2 adet, Honor x9a 1 aylık

Y7 diyip geçme 3 yıldır kullanıyoruz bu zamana kadar ne kasma ne donma yapmadı, genelde telefonu açık tutarız batarya konusunda da bi sıkıntımız olmadı. Hanım oyun oynar ben film izlerim şu zamana kadar üzmedi. 1 ay önce hatuna x9a aldım keşke 2 tane alsaymışım dedim. Samsung a10s vardı kasması donması bitmez emekliye ayırdık :)

Segmentler aynı değil biliyorum ama sonucunda şirkete karşı bi güven oluştu.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei arayüzü bence iOS arayüzüne en yakın arayüz. CEO'su zaten iPad ve iPhone kullanıyor herif gizlemiyor. Kullanarak ilham alıyorum diye açıklaması vardı zaten. Birde Huawei telefonlarda klasik Çin kalitesizliği yok. Nasıl diyeyim elinize bir Xiaomi telefon alın birde Huawei malzemenin tokluğundan, hissiyatından bile farkı anlayacaksınız emin olun.

mkyb tarafından 25/Ağu/23 16:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

Huawei y7 2019 2 adet, Honor x9a 1 aylık

Y7 diyip geçme 3 yıldır kullanıyoruz bu zamana kadar ne kasma ne donma yapmadı, genelde telefonu açık tutarız batarya konusunda da bi sıkıntımız olmadı. Hanım oyun oynar ben film izlerim şu zamana kadar üzmedi. 1 ay önce hatuna x9a aldım keşke 2 tane alsaymışım dedim. Samsung a10s vardı kasması donması bitmez emekliye ayırdık :)

Segmentler aynı değil biliyorum ama sonucunda şirkete karşı bi güven oluştu.. 

x9a şu kavisli ekran olandı galiba :) evet o cihazda çok güzel , HONOR 90 da 4 tarafında kavisli diye biliyorum henüz cihazı görüp bakamadım , sadece YouTube videolarina falan bakarak bilgi edinmeye çalışıyorum :) 

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Huawei arayüzü bence iOS arayüzüne en yakın arayüz. CEO'su zaten iPad ve iPhone kullanıyor herif gizlemiyor. Kullanarak ilham alıyorum diye açıklaması vardı zaten. Birde Huawei telefonlarda klasik Çin kalitesizliği yok. Nasıl diyeyim elinize bir Xiaomi telefon alın birde Huawei malzemenin tokluğundan, hissiyatından bile farkı anlayacaksınız emin olun.

Xiaomi gözümden bayağı düştü zaten yazılımsal sorunları yüzünden hocam , sadece 2 seneye yakındır Samsung kullandığım için yine Samsung mu yapsam yoksa bir de HONOR / Huawei mi denesem diye düşünüyorum ...

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S20 FE'de eskidi artık güncelleme almayacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 618 Toplam Mesaj: 10
samsung huawei cep telefonu honor 90