Telefonun Pil Performansı Yarıya Düştü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

beyler ben g4 kullanıyorum. asus zenwatch 2 de var. sürekli bağlılar, tüm gün wifi açık ve sadece geceleri kapatıyorum. telefonda instagram, facebook, 9gag, twitter felan yok, oyun yok, sadece banka programları ve whatsapp. telefon aktif olarak elimde değil yani anlayacağınız. bu şekilde 2. günün akşamında %15-20 felan kalıyordu. sonra birden bire pili 1 gün gitmeye başladı. ekstra bir program yüklemememe rağmen. başka g4 bataryası taktım, başka şarj aletleri kullandım, durum aynı. format atmayı düşündüm ama içindeki programları yüklemek felan, hele saati tekrar bağlamak zulüm resmen. o kadar ayar felan piç olacak. 

başına gelen, çözebilen veya fikri olan var mıdır?

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şarj göstergesinde telefonun derin uykuya girme süresini kontrol et hocam. Android'te bazen böyle saçmalıklar olabiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hocam onu nereden yapıyoruz bulamadım

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery

Uygulamayı yükleyip şarjı bitir hocam. Sonrasında %100'e kadar full yap. Uygulama o arada bataryanın kapasitesini ölçsün dolum sırasında. Batarya sağlam çıkarsa arkaplanda uygulamaların kullanım değerlerini kontrol et. Android'te batarya konusunda bu uygulamayı tek geçerim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bendede s3mini var benzer durum olmuştu. bir gün anca gider olmuştu. programlarla ayarlarla çok uğraştım ama sonuç alamadım. sonuçta orjinal batarya aldım, telefona format attım fabrika çıkışı haline getirdim. bende wifi değil ama mobil veri hep açık, bide senkranizasyonu artık kapalı tutuyorum o olay extradan şarj yiyo. sonra yine iki gün gitmeye başladı.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 1774 Toplam Mesaj: 5
lg g4 batarya pil