Telsim GPRS İle İlgili Bir Kaç Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DraGonS
    DraGonS's avatar
    Erkek
    1-)telsimde GPRS ile İNTERNETE girdiğimizde 1 ayda kaçtane download upload edebiliriz.sınırsızmı sınırlımı?
    2-)Arkadaşlar ben diul-up tan internete giren birisiyim.Çünkü pis telekom hala bir kablo çekemedi buraya
    ve adsl koymadı. her neyse, ben diul-up tan girdiğim için,, bazen hack bazen alman hack, bazen sms sitelerine girdiğimde bilgeseyarıma dialır bulaşıyor
    ve kendi kendine almanyayı avrupayı aramaya klakıyor(tabi bu güne kadar başaramadılar)benim
    modemimde dış modem olduğu için sesi sonuna kadarda açık sesi sonuna kadar duyuluyor bende
    modemin dümesine basıp aramasını engelliyorum.Fakat bu günlerde telsimden hat almayı düşünüyorum ve GPRS ile internete bağlanmak istiyorum.Ama gprs ile internete bağlanırken
    bildiğiniz gibi 3 veya 4 sn yede bağlanıyor ve hiç ses gelmiyor....Sorum Şu
    Peki ben gprs ile internete bağlıyken ya yine avrupayı aramaya kalkatsa ben bunu nasıl önlerimn bunun için önlem yokmu anti dialırlarda hepsi ni işe yaramıyacağını biliyorum ne yapabiliriz nasıl bir önlem almalıyız????

----Sasnn43---
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    1)sınırsız sayıda yaparsın.ama cok yavaş oluyor zaten senin dial up unun ancak yarısı kadar eder.
    2)Hiç aklıma gelmemişti.ama bir kere benim kide bağlanmayı denediğinde bağlantıyı kesti ve aramayı denedi zaten belli oluyor.Ama GPRS için ne olacağını bilmiyorum,bence büyük ihtimal olmaz.kablosuz bağlandığından büyük ihtimal olmaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    halogenco
    halogenco's avatar
    Erkek
    slm bende telsim gprs kullanıcısıyım.Benimde normal telefondan bağlandığım zamanlar modemin sesi sayesinde anlıyordum.Ama telsimden cepten anlaman için yanında bırakman ve yurtdışına görüşmeyi iptal etmen gerekecek.Hiç farkı yok evdende ceptende yurtdışı no cevirisi başıma geldi.Ve cep telyanında kalacak ve ışığı kontrol edeceksin başka yolu yok.Downloadlara gelince yavaş ama ben istediğim kadar download ediyorum yani sınırı yok
Toplam Hit: 2198 Toplam Mesaj: 3