folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Thin Clent Hakkında Bilgi

Thin Clent Hakkında Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zile
    zile's avatar
    Erkek

Herkese selam arkadaşlar şirketi için 20 tane Thin Clent almayı düşünüyoruz. Thin Clentlerin Yazıcı, Barkod Yazıcıları vb aygıtlarla configirasyon sorunları çıkarıyor mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kullanacagin client yazilimina thin clientin isletim sistemine herseye gore degisir hocam ne amacli kullanacaksiniz. Hangi thin clieti alacaksiniz isletim sistemi ne olacak?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

dogru server alirsan ve dogru konfirigasyonu yaparsan herhangi bi sorun yasamazsin.

ERP mi icin mi kullanicaksin.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zile
    zile's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Kullanacagin client yazilimina thin clientin isletim sistemine herseye gore degisir hocam ne amacli kullanacaksiniz. Hangi thin clieti alacaksiniz isletim sistemi ne olacak?

Windows 7 olaçak işletim sistemi, üretimde kantarlar için kullanılaçak. Barkod yazıcısı, yazıcı ve kantar programı var.

Toplam Hit: 667 Toplam Mesaj: 4