Trial Reset Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

arkadaşlar zamanında edius 7 indirdim, trial reseti ile birlikte. fakat triali resetlemeyi unuttum ve 30 gün geçti. süresi geçtikten sonra da yemiyo. edius programını bi daha kullanabilmem için ne yapabilirim?

make total destroy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

buyuk ihtimalle pc yi formatlayip kurman gerekiyor

eger o da ise yaramazsa hdd yi degistirmen gerekebilir

autocad den biliyorum

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Eskiden bu işler için kullanıdğım Norton utilities içinde bir registry tool vardı (taa win95 zamanlarında), sonradan çıkardılar.

Registryi scan ediyor. sonra programı kuruyosun mesela. sonra diyor ki bu registry keyler bu dosyalar değişti.

Sonra kolayca bulabiliosun tabi 30 günde bi hangi dosyayı geri çevirmen gerektiğini.

Bu şeyin güncel bi muadili varsa onunla çok kolay yapılabilir. (Sys internals yapar tabi ama o normal kullanıcı için çok karışık)

HolyOne tarafından 30/Haz/14 10:51 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

buyuk ihtimalle pc yi formatlayip kurman gerekiyor

eger o da ise yaramazsa hdd yi degistirmen gerekebilir

autocad den biliyorum

Hocam konu dışı,

Hdd seri numarası değiştirerek Autocad i kurup trial reset işlemi ile sorunsuz kullanmıştım.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Eskiden bu işler için kullanıdğım Norton utilities içinde bir registry tool vardı (taa win95 zamanlarında), sonradan çıkardılar.

Registryi scan ediyor. sonra programı kuruyosun mesela. sonra diyor ki bu registry keyler bu dosyalar değişti.

Sonra kolayca bulabiliosun tabi 30 günde bi hangi dosyayı geri çevirmen gerektiğini.

Bu şeyin güncel bi muadili varsa onunla çok kolay yapılabilir. (Sys internals yapar tabi ama o normal kullanıcı için çok karışık)

+1 , programı bulamazsan kendin registry de komple bi tara,bak-sil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şöyle bir şey var. http://sourceforge.net/projects/regshot/

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

cizik

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

benim de aslında şöyle bi sorum var , örneğin utorrent 30 günlük bir deneme sürümü değil de 10 gb kota sınırı koyuyor ve bu sınırdan sonra program yavaşlıyor,bunu nasıl kırabiliriz ?

Toplam Hit: 1953 Toplam Mesaj: 8