folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Turkcel Platinum Kullanan Müridler Yardım!

Turkcel Platinum Kullanan Müridler Yardım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Turkcel Platinum kullanan Mürid kardeşlerimizden bir ricam olacaktı, Cuma günü sevgilimle sinemaya gitmeyi planlıyoruz platinyumlulara 1 bilete 1 bilet bedava ancak bi kod mu bi şifre mi göstermemiz gerekiyormus sanırım Platinyum kodunu cuma günü için bana kullandırabilecek olan var mı herhangibi ücret gitmiyor turkcel 1 bilet alana 1 bedava yazın telefonuzu özel şifrenizi girin telefonunuza patinyum bilet kodu geliyor onu vermeniz kafii teşekkürler.... yardım etmek isteyenler özelden yazarsa memnun olurum. Sizleri seviyorum :)

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

not : telefonunuz akıllı cihaz degilse sinema biletini vermeyebilir , turkcell platinium uygulamasının yüklü olması gerekiyor.

geçen sefer tuşlu platinium kullanan bir müşteri vardı alamadı bileti.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PM den atarım hocam. O gün alayım şifreyi daha ii. Bana mutlaka hatırlat. Sürekli tbt deyim zaten...

İhtiyacın olan şey telefon numaram ve tek kullanımlık şifrem.

Yalnız cuma geçerli olmayabilir. Benim bildiğim pazartesi perşembe ve pazar günü geçerli...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Opusdei Abimiz yardımcı olacaktır konu kapanabilir ya da benim gibi ihtiyacı olanların yararlanması için konu açık kalabilir :) 

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

uygulamadan aktivasyon alıyor yani şifreyi versende adamlar teyit alıyor harici kişi kullanamıyor diye biliyorum. yani cihazın yanınızda olması lazım

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
Toplam Hit: 752 Toplam Mesaj: 5