Uygulama İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Selamlar Arayan kişilere cevaplayip" ben sana donucem 5 dk sonra" dersiniz ya ve genellikle unutulur dönmek arama hatırlatıcı tarzında bir uygulama varmı şu kişi aradı 20 dk sonra hatırlat gibi keep kullanıyorum da böyle bir hatırlatıcı varsa çok iyi olur

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

Selamlar Arayan kişilere cevaplayip" ben sana donucem 5 dk sonra" dersiniz ya ve genellikle unutulur dönmek arama hatırlatıcı tarzında bir uygulama varmı şu kişi aradı 20 dk sonra hatırlat gibi keep kullanıyorum da böyle bir hatırlatıcı varsa çok iyi olur

Bu dediğini samsung android 11 telefonlar yapıyor. Özel program olmadan. Android te bildirim hatırlatıcılar ı aktiflestirmen ve ayarlaman yeterli

Hangi cihazı kullanıyorsun? 

Ios ise bilmiyorum 

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    gremlin bunu yazdı
    bychaos bunu yazdı

Bu dediğini samsung android 11 telefonlar yapıyor. Özel program olmadan. Android te bildirim hatırlatıcılar ı aktiflestirmen ve ayarlaman yeterli

Hangi cihazı kullanıyorsun? 

Ios ise bilmiyorum 

xiaomi note 10 kullanıyorum

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
Toplam Hit: 621 Toplam Mesaj: 3
arama hatırlatıcı