Vector Dosyasını Indesign Da Açmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek

arkadaşlar acil çözüm lazım. kalitesi düşük fotoyu vectorde çevirdim fakat bunu ındesıng te nasıl açabilirim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    relatingo bunu yazdı

arkadaşlar acil çözüm lazım. kalitesi düşük fotoyu vectorde çevirdim fakat bunu ındesıng te nasıl açabilirim?

Dosya olarak direk acamassin ama surukle birak yaparak aktarabilirsin illustratorde ac orada neyse aktaracagin sec surukle birak :)  veya CTRL + D ile dokumana dahil edebilirsin surukle birak ile ayni sey :) 

Hatasız Kod Olmaz... :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    relatingo
    relatingo's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı
    relatingo bunu yazdı

Dosya olarak direk acamassin ama surukle birak yaparak aktarabilirsin illustratorde ac orada neyse aktaracagin sec surukle birak :)  veya CTRL + D ile dokumana dahil edebilirsin surukle birak ile ayni sey :) 

yok illustrator kuru değil vector dosyasını indesing de açak istiyorum direk uzantılar destekliyor diyor ama göruntu yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

İndesign e Import edebilirsin.

Ama Illustrator da da open ya da import ile dosyayı açabilirsin.

Indesign ile Illustrator konusunda kafa karışıklığı olmuş gibi...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 978 Toplam Mesaj: 4