Video Döndürme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

mrb arkadaşlar.geçenlerde fotoğraf makinesi ile video kaydı yapıyordum.kaydın 2 dk sından sonra hangi mantıkla yaptıysam artık fotoğraf makinesini yan çevirdim.videonun kalanı yan çıkıyor.hangi programı tavsiye edersiniz.forumdaki programlar videoyu bütün olarak çeviriyor bir bölümünden sonrasını değil.videoyu kesmeden istediğim bölümden sonrasını çevirebileceğim bir program varmı

(movie maker videoyu kare kare açmadı)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Videoyu movie maker açamadıysa formatını değiştirip dene hocam. Sorun farklı birşey ise avidemux adlı programı kullanabilirsin. Piyasada alternatif yazılımlar da mevcut.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

yok hocam movie maker açtı oynattıda ama aşağıdaki menüde kare kare göstermedi.gösterse kareleri tek tek seçip düzeltecektim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bildiğim zaten video tek parttan oluşuyor ve aşağıda tek kare oluşması lazım. Sürükleyip karenin üzerine bırakıyorsun ve onaylamıyorsa videonun formatıyla alakalı birşeydir. Total video converter ile formatını bir değiştir dene.

Yine olmazsa önerdiğim avidemux isimli yazılımı indir onu dene.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

sağol hocam bi denyim bunları

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hocam aceleyse sen bana msn'den gönder ben çevireyim videoyu. hayvan[et]tahribat.com

Toplam Hit: 1741 Toplam Mesaj: 6