folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Video Editleme Programı Önerisi

Video Editleme Programı Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Eski bir arkadaşım iletişime geçti video ödevi varmış uzaktan eğitim sağolsun. videoları çekmiş ama bilgisayarı yok telefonu eski editlemek için benden yardım istedi. benimde işim başımdan aşkın ödevler projeler finaller bi de üstüne sosyal seçmeli dersler eklendi derken fazla vaktim yok. after effects kullandım daha önce. arkadaş için bir kaç saat vakit ayırıp after effects ile güzel bir video yapamam.

Sizden isteğim hazır video geçiş efektleri olan bir video editörü programı.

Kamera karşısına geçip ingilizce konuşmuş 6 parça şeklinde yapmış geçiş efektleri ile 6 videoyu birleştirecem güzel bir şekilde. Hazır templateler olan bir program var mıdır? hızlıca halledeyim. 

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

Movavi işini çok rahat halleder sanırım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

100 kere söylendi hocam, Şu program 2000 yılından beridir var hala öğrenemedi millet.

https://archive.org/details/wlsetup-all_201802

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sony vegas

Toplam Hit: 722 Toplam Mesaj: 4
video edtor