folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Video Oluşturma Programı Arıyorum.

Video Oluşturma Programı Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Merhaba elimde 382 adet mp3 ses kaydı var ve her biri bir bölümden oluşuyor. Benim isteğim eğer varsa tabii toplu video yapmak ama mp3 isminden o bölüm boyunca videonun o bölümüne ismini yazdırması tek tekte benim için yapabiliyor olması da uygun. Çünkü sayı ve süre çok fazla bu youtube deki gibi bölümlere ayırmaktan bahsediyorum çünkü bende kanlıma yükleyeceğim. Muz yiyip çilek tadı almak istemiyorum yanlış anlaşılmasın tam olarak ihtiyacım bu ...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    NetBABA bunu yazdı

Merhaba elimde 382 adet mp3 ses kaydı var ve her biri bir bölümden oluşuyor. Benim isteğim eğer varsa tabii toplu video yapmak ama mp3 isminden o bölüm boyunca videonun o bölümüne ismini yazdırması tek tekte benim için yapabiliyor olması da uygun. Çünkü sayı ve süre çok fazla bu youtube deki gibi bölümlere ayırmaktan bahsediyorum çünkü bende kanlıma yükleyeceğim. Muz yiyip çilek tadı almak istemiyorum yanlış anlaşılmasın tam olarak ihtiyacım bu ...

"mp3 isminden o bölüm boyunca videonun o bölümüne ismini yazdırması" şu kısmı anlamadım ama şuanda işteyim yapabilirsem akşam yapamazsam yarın bulamazsan eğer "1 resim ve 1 ses verdiğinde o resmi koyup , sesle beraber video yapan" bir ffmpeg dosyası vardı elimde , tek tek yaparsın ama böyle birşey işini görürse atarım müsait zamanda...

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

sony vegas pro ?_

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    NetBABA bunu yazdı

"mp3 isminden o bölüm boyunca videonun o bölümüne ismini yazdırması" şu kısmı anlamadım ama şuanda işteyim yapabilirsem akşam yapamazsam yarın bulamazsan eğer "1 resim ve 1 ses verdiğinde o resmi koyup , sesle beraber video yapan" bir ffmpeg dosyası vardı elimde , tek tek yaparsın ama böyle birşey işini görürse atarım müsait zamanda...

Kastettigim 3 dk Lik MP3 videoda oynarken ismide ABC video olsun ve gözüksün  ,diğerine geçerken de diğer isim ekranda olsun. Hani YouTube diğer parça önerileri oluyor ya onun gibi ,anlaşılsın diye söylüyorum.Bu arada dediğin programla da hiç bulamazsak yapılır...

NetBABA tarafından 11/Mar/24 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

final cut, premiere pro, sony vegas...

herhangi bir video edit programıyla bu çok kolay yapılabilir hocam.

mp3leri sıralı şekilde programa yükleyeceksin, daha sonra en üst kısma tek bir yazı metni atacaksın, mp3 dosyalarının başlangıç noktalarından bu attığın metin katmanını parçalara ayıracaksın.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Ya bende belirlediğim pixele göre yenilenen ( birden fazla aynı fotoğrafları ) bulan bir program arıyorum ama onca programda bu özelliği bulamadım. 

Örneğin; 

26.400 Adet fotoğrafta 720x1050 ölçeğe sahip fotoğrafları toplu karşıma getirecek

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://chat.openai.com/share/a8697316-a30c-4fa1-a674-cc8776bf8060

ffmpeg le yaparsin haci abi

chatgpt ye sorup sorup ilerleyebilirsin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.