Win11 Eski Tasarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam,

Formatlamamam gereken bir laptop geçti elime win11 ama kullanan kişi nefret etmiş.

win10 tarzı bir başlat menüsü, durum çubuğu falan geri getirebiliyor muyuz buna, getiriyorsak nasıl?

Engin tecrübeleriniz ile pratik ve güvenli bir yöntem rica ediyorum...

Hayırlı forumlar (F)

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nposeLx
    nposeLx's avatar
    Erkek

Merhaba hocam, aşağıdaki gibi bir kaynak buldum. Ancak gerçekleştirdiği kurumlar güvenli mi bilmiyorum. W11'i stok haliyle kullandığım için hiç bunlara ihtiyaç duymadım.

youtube.com/watch?v=hTdKpu8PZ5I

Deneyen arkadaşların ayrıca  yönlendirmesi daha sağlıklı olur. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    nposeLx bunu yazdı

Merhaba hocam, aşağıdaki gibi bir kaynak buldum. Ancak gerçekleştirdiği kurumlar güvenli mi bilmiyorum. W11'i stok haliyle kullandığım için hiç bunlara ihtiyaç duymadım.

youtube.com/watch?v=hTdKpu8PZ5I

Deneyen arkadaşların ayrıca  yönlendirmesi daha sağlıklı olur. 

heh işte bunun tam tersi lazım win10 'u 11 gibi gösteriyor bu hocam, sağolasın

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

startallback mi ne vardı ben bir ara kullandım işyerinde.

Alıp deneyebilirsin.

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-11-lets-you-enable-the-classic-windows-10-start-menu-heres-how/ 

Şöyle bir şey var bunu dene olmazsa programla da yapılıyor. Güncelleme ile bunu kaldırdılarsa olmayabilir. Bazı özellikler de kışa doğru olan güncellemeyle geliyor. Mesela başlat çubuğundaki öğeleri gruplamayı kaldırabileceğiz. Yaptıkları en saçma şey başlat menüsünü değiştirmek oldu. Bilgisayarı uçursa bile sırf o yüzden kullanmam. Şu anda başlat menümde 38 simge var büyüklü küçüklü istediğim gibi dizdim. Tek tuşla istediğim programı açıyorum. Bu sığırların yaptığı sistemde simge boyutu ayarlanmıyor, 38 simgeyi 2-3 sayfa yapıyor ileri geri gelmek zorunda kalıyoruz. Denemek için başkasının bilgisayarına kurdum yarım saat dayanabildim küfür ede ede windows 10'a geri döndüm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Selam,

Ben bunun için uzun zamandır Start11 kullanıyorum. Sorunsuz. Sağlam crackli kurulumu piyasada bolca bulursun.

https://www.stardock.com/products/start11/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-11-lets-you-enable-the-classic-windows-10-start-menu-heres-how/ 

Şöyle bir şey var bunu dene olmazsa programla da yapılıyor. Güncelleme ile bunu kaldırdılarsa olmayabilir. Bazı özellikler de kışa doğru olan güncellemeyle geliyor. Mesela başlat çubuğundaki öğeleri gruplamayı kaldırabileceğiz. Yaptıkları en saçma şey başlat menüsünü değiştirmek oldu. Bilgisayarı uçursa bile sırf o yüzden kullanmam. Şu anda başlat menümde 38 simge var büyüklü küçüklü istediğim gibi dizdim. Tek tuşla istediğim programı açıyorum. Bu sığırların yaptığı sistemde simge boyutu ayarlanmıyor, 38 simgeyi 2-3 sayfa yapıyor ileri geri gelmek zorunda kalıyoruz. Denemek için başkasının bilgisayarına kurdum yarım saat dayanabildim küfür ede ede windows 10'a geri döndüm.

win11 vista gibi bişey, arayüz yapmışlar arkası bombok. Başlat menüsü ve sağ tık menüsü tam bir bok. Arada anydesk yaptığım sistemlerde bile 10 sn dayanamıyorum mk

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 724 Toplam Mesaj: 8
win11 shitty design