folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Windows 7 De İzlediğin Videoları Temp‘Den Çekmek [ Yardım ]

Windows 7 De İzlediğin Videoları Temp‘Den Çekmek [ Yardım ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek

Bildiğiniz gibi windows vistada ve windows 7 de temporary internet files klasöürün yeri kısmen değişmişti fakat vista da biz bu klasörü bulup yine izlediğimiz videoları falan alabiliyorduk fakat Windows 7 de Temporary Internet Files Klasöründe bir kaç kıytırık dosya haricinde pek bişi yok. Sebebi şu olailbir windows 7 den sonra artık izlediğimiz videolar vb sabit disk'e kaydolmuyor direk ram üzerinden oynatılıyor bu durumda bizim bu videoları almamız için ram ' e mi erişmemiz lazım tabi varsayımım doğruysa. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

Internet download manager kur bilgisayarına . her türlü şeyi indirebilirsin hiç bukadarda uraşmazsın hoca

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stringcompare
    stringcompare's avatar
    Erkek

Yardımın için teşekkür ederim ama benim amacım o dosyayı indirmek değil nerede olduğunu öğrenmek ve manuel yollarla almak ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Firefox kullanıyorsan  firefox  izlediğin her şeyi kendi temp ine atıyor

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

CCleaner kur analiz et geçici internet dosyalarına gir boyutu yüksek dosyalar veya dosya uzantılarından tanırsın sağ tıkla dosyaya git de bu kadar.

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben de windows 7 indircem elinde sağlam bir link olan var mı BU ubantu ile bunun bi alakası var mı acaba

Toplam Hit: 3992 Toplam Mesaj: 6