Windows 7 Starter Arka Plan Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek

Arkadaslar wi7 starter kullaniyorum.Arka plan resmi atayamiyorum lanet olasi sisteme.Cd yi format atma ekraninda home sececektim aslinda windows vista gibi ama bunda oyle bir secim ekrani cikmadi direk starter yuklendi neden boyle bir yolu varmi acaba ?

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Elindeki dvd sadece starter versiyonunu içeriyor olabilir.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sorun değil.Arka plan için buraya;

http://windows7li.blogspot.com/2009/12/windows-7-starter-arkaplan-degistirme.html

Arka plan ile birlikte tema kullanmak için buraya;

http://windows7li.blogspot.com/2011/08/windows-7-starter-home-basic-aero.html

Tabi tema yamasını tavsiye ederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    Ondan bende eminim lakin arka plani degistiremiyorum ve yontemi eklentisi programi varmi diye soruyorum hoca :(

Ey TÜRK!Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer yarılmadıkça,senin ilini ve töreni kim bozabilir.Titre ve özüne dön.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    Simdi deniyorum angel

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    Dedigin gibi yamayi indirip kurdum arka plan programindan cekindim dogrusu bu hem temalari acti hem arka plan belirleyebilecegim kisisellestirme ekranini.Tesekkurler cyberangel

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ohaaa win 7 starter kullanan varmıymış,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MADTAMER
    MADTAMER's avatar
    Erkek
    Cd icerisinde kurulum esnasinda diger seriler yoktu robinson mecburiyet diyelim

Toplam Hit: 1214 Toplam Mesaj: 8