Windows 7 Ultimate 64 Bit Kuramıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 2 gün öncesine kdar 32 bit kullanıodum win 7 yi dedim vari 64 bit olsun bu arada işlemcim

amd phenom ıı x6 black 1090t 4gb dual kit ram

64 bit dvd sini takdım şimdi kur fln geçdi birincil bölümü seçip biçim attım ve sürücü yükle dedim

"sabit sürücünüze erişmek üzere gereken aygıt sürücüsünü yüklemek için, sürücü dosyalarını içeren yükleme medyasını yerleştirin ve Tamam'ı tıklayın....Not:Yükleme medyası bir disket,CD,DVD veya USB flash sürücü olabilir" şöle bi uyarı geldi tamam dedim taradı bişi bulamadı

"İmzalanmış hiç bir aygıt bulunamadı.Yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olun,sonra Tamam a basın"

olmadı birkaç kere denedim

Dedim bari 32 yi kuruyum sonra bakar atarım 64 bit 32 de kurulmadı bari vista kurum dedim 32 aynı hataları bu 2 dvd dede gördüm Çıldırıodum az daha nese xp kurdum suan ole bakınıom napıcam bi bilgisi olan varmı

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek

Dostlar Yokmu Karşılaşan Bu Sorunla :S

Bazen insanlara bakıyorum da hoşlanmaya değer birşey görmüyorum.Herkesten uzaklaşmayı sağlayacak kadar para kazanmak istiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gaara
    Gaara's avatar
    Erkek

Yokmu Çözümünü Bilen Yahu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek
    O denediğin Vista ile 7'de senin pc için gereken sata driverları yok o yüzden hdd'leri görmüyo sanırım onlar, ama Win7'nin görmemesi saçma geldi bana başka bi Win7 ile dene derim.

Metallica Rules
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

board un chipset i nedir.via chipset mi

mademki türksün systeme göster ürksün
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

aynen başka bi windows 7 istersen