Windows 7 Wireless Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Merhaba müritler, windows 7 yükledim laptop'a ve şimdi her şey olduğu gibi tertemiz ve driverlar yok. Laptop'un usb portları da driver olmadığı için algılamıyor ve dolayısıyla internette olmadığından yükleme yapılamıyor. Sizce ne yapılabilir bu bilgisayara driverları kurmak için veya nasıl bağlantı sağlanabilir ?

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

CD ?

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

Bilgisayarın marka ve modeline göre sürücülerini başka bilgisayardan indirip usb ile kurulumunu yapabilirsin.

Model genellikle laptop altında bulunur.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Abi usb ler 3.0 mı ? 2.0 ise w7 nin direk tanıması lazım usb ye driver mı kurulurmuş hiç ? :D Yapabileceğin en güzel şey cd eğer yoksa 2 usb bellek lazım tekine küçük boyutlu bi linux distrosu diğerine de driverları at sonra linux distrosu ile başlat ve driverları C:/ ye kopyala 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bunca yillik orospuyum boyle sikis gormedim usb 3.1 bile olsa driveri kurulmadan usb 2.0 olarak calisir git ethernet kartinin driverini yukle odami olmadi git internet kafeden indir driverini yazdir cd ye gel yukle bunuda sormaya degisik konular aciosunuz ya hayretler ediyorum :)

Edit : baslik konu uyumunu 10 kisi oturduk cozemedik yazar burda ne demek istemis?

Windows 7 wifi hizmeti calismiyor

Windows 7 wifi adini bloklamis

Windows 7 nin bi boktan haberi yok

Windows 7 ye sokim

Windows 7 ben seni anladim sen beni bi turlu anlamiosun

Edit 2: aklima geldi pcyi iman powerla bagla indir driverleri

ayhun tarafından 29/Tem/16 10:18 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Öncelikle estağfurullah bunca yıllık bir şey olmanız gerekmez. Benim anlatmak istediğim cafe veya herhangi bir yer yok diyelim ve kötü an senaryosu yapalım dedim veya yabancı bir memlekettesin yeni geldin ve böyle bir şey oldu diyelim. Buna tabi onlarca cevap verilebilir yok dil öğrenmeden yapılır mı, gelinir mi vs vs. Benim burada değinmek istediğim böyle bir an yaşadığımızda ne yapabiliriz. Linux Mint'i veya bir linux sürümünü çalıştırıp ki kurmaya gerek yok kurmak istemeyen veya korkan olabilir çünkü. K3B ile Linux mint ile yazdırılabiliyor ki neredeyse her şeyi gayet güzel yazıyor benim burada anlatmak istediğim ne yapılabilir sadece hocam

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

eger butun portlar 3.0 sa format sonrası calısan da gordum calısmayanda  

genelde 1 port 2.0 olur dıkkat et

denemedım ama buyuk ıhtımal lınux lıve cd le pc yı ınternete cıkarabılırsın sürücüleri d ye alırsın

ben baska pc de suruculerı cd yaparım yada en kotu sadece wıfı surucusunu ındırır cd yaparım

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 803 Toplam Mesaj: 7
windows